Teknoloji

18 TL Değerindeki Portal Benzeri Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu

Valve'ın sahip olduğu çevrimiçi oyun platformu Steam, zaman zaman oyuncuların ilgisini çekebilmek için ücretsiz oyun kampanyaları düzenliyor. Kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen platform, bu kez normalde 18 TL'ye satılan "Magrunner: Dark Pulse" isimli sevilen bir oyunu ücretsiz yaptı. Steam'in yeni ücretsiz oyun kampanyası, 27 Ağustos Perşembe saat 20:00'ye kadar geçerli.

2013 yılında piyasaya sürülen Magrunner: Dark Pulse, macera türünde birinci şahıs bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sherlock Holmes serisinin geliştiricisi olan Frogwares tarafından geliştirilen oyun, pek çok oyunsever tarafından da bugüne dek sevilerek oynandı. Steam'in yeni kampanyasıyla birlikte dileyen oyunseverler, bu oyuna kalıcı bir şekilde ücretsiz olarak sahip olma imkanını yakalamış durumdalar.

- 18 TL Değerindeki Portal Benzeri Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu

Oyunda Dax Ward isimli bir karaktere hayat veriyoruz. Anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş olan bu karakter, yakın aile dostları altı kollu bir bilgisayar korsanı olan mutant Gamaji tarafından yetiştirilmiş. Hem ailesi hem de Gamaji'nin katkılarıyla bugüne dek önemli icatlara imza atmayı başaran Dax Ward, geliştirilen son bir eldiveni test etmek için geniş bir tesiste kendisini buluyor.

Epic Store, Toplam Fiyatı 49,50 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Sundu

Steam'in sahibi olan Valve'ın "Portal" isminde bir oyun serisi bulunuyor. Aslına bakacak olursak hem Portal hem de Magrunner: Dark Pulse, aynı konuyu farklı temalarla ele alıyor. Magrunner: Dark Pulse'ta da yine bazı delikler açıp oradan oraya geçiyor, eşyaların yerini değiştiriyoruz. Oyun, giderek zorlaşan bölümleriyle oyuncuları içine çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

- 18 TL Değerindeki Portal Benzeri Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu

Oyunun 2013 yılında piyasaya sürülmüş olması, Magrunner: Dark Pulse'un grafik özellikleri açısından yetersiz kalabileceğini düşündürebilir. Ancak bu durum, oyuna ücretsiz olarak sahip olacak Steam kullanıcılar için bir avantaj sunuyor; oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olması. Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamalara göre Magrunner: Dark Pulse, Windows XP'nin çalıştırıldığı bilgisayarlarda bile rahatlıkla oynanabiliyor. Peki bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olacaksınız?

Magrunner: Dark Pulse'a ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler:

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradan Magrunner: Dark Pulse'un listeleme sayfasına ulaşın.
  • 'Hesaba Ekle' butonuna tıklayın. 
  • Steam kütüphanenizden Magrunner: Dark Pulse'u indirin
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: