Teknoloji

3 Tüplü Monitörde Microsoft Flight Simulator 2020 Keyfi

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, geçtiğimiz hafta havacılık tutkunlarının büyük bir heyecanla bekledikleri Flight Simulator 2020'yi yayınladı. Yayınlanan simülasyon oyunu, kısa bir süre içerisinde de oyuncuların ilgi konusu oldu. Bazı oyunseverler, Flight Simulator 2020 ile hayli uzun oyunları simüle etmeye çalışırken bazı oyuncularsa bu oyundaki hatalar üzerinde yoğunlaşarak diğer oyuncuları güldürdüler.

Microsoft Flight Simulator'ün onlarca yıllık mazisi var. Şirketin ilk kez 37 yıl önce 1982 yılında kullanıma sunduğu Microsoft Flight Simulator, elbette şimdiki sürüme oranla çok daha farklıydı. Hal böyle olunca da "LGR" isimli bir YouTube kanalının içerik oluşturucuları, geçmiş ile günümüzü Microsoft Flight Simulator üzerinden birleştirmeye karar verdiler. Ortaya çıkan görüntülerse hayli ilgi çekiciydi.

Microsoft Flight Simulator'ü üç adet tüplü monitörde oynadılar

- 3 Tüplü Monitörde Microsoft Flight Simulator 2020 Keyfi

Hangar 13, Yeni Bir Mafia Oyunu Yapma Konusunda İstekli Olduğunu Açıkladı

YouTube kanalı, yukarıda gördüğünüz deneyimi yaşayabilmek için Nvidia'nın Surround isimli teknolojisinden faydalandılar. Bilgisayarlarının sahip oldukları Displayport çıkışlarını dönüştürücüler yardımıyla VGA haline çeviren ve bu çıkışları da monitörlere bağlayan içerik oluşturucular, bu sayede gerçekten de alıştığımızın dışında bir Microsoft Simulator 2020 deneyimi yaşadılar. 

Yukarıda gördüğünüz düzeneği hazırlayan içerik oluşturucular, sahip oldukları bilgisayarda "Nvidia GeForce RTX 2080 Super" gibi etkileyici seviyede güçlü olan bir ekran kartı kullanıyorlar. Ayrıca yukarıdaki görüntünün çözünürlüğü 3072 x 768 piksel olduğunu da belirtelim. Dilerseniz artık sizleri, üç tüplü monitörle nasıl bir Microsoft Flight Simulator 2020 deneyimi yaşayacağınızı gösteren o YouTube videosuyla baş başa bırakalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: