Teknoloji

34 Bin TL’lik 24 Ayar Altın Kaplamalı iPhone 11 Pro Max

Apple, geliştirdiği üst seviye cihazlarla hemen hemen bütün dünyadan insanların dikkatini çekiyor. Apple’ın akıllı telefon serisi olan iPhone’lar da özellikleri ve işletim sistemiyle amiral gemisi telefonlar sınıfının üst sıralarında yer alıyor.

Şu anda satışlarına devam edilen iPhone 11 serisinin en donanımlı telefonu iPhone 11 Pro Max, zaten serinin en pahalı modeliyken 24 ayar altın kaplama ve el oyması bir tasarıma kavuştuğunda iyiden iyiye astronomik bir fiyata kavuşmuş oluyor. Müşterilerine akıllı telefonların ve diğer elektronik cihazların özelleştirilmiş versiyonlarını sunan Ukrayna merkezli Aurum Edition, özellikle özelleştirilmiş iPhone’lar, Apple Watch’lar ve çantalarıyla dikkat çekiyor. 

- 34 Bin TL’lik 24 Ayar Altın Kaplamalı iPhone 11 Pro Max

Bütün dünyadan müşterilere sahip olan Aurum Edition, 24 ayar altın, değerli taşlar, birinci sınıf deri ve nadir ahşapla yeniden yaratılmış iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max versiyonlarının satışına başladı. 

Aurum Edition’ın iPhone 11 Max Vintage Emerald Ornate Aristocrat versiyonu, 4700 dolar fiyatla satılıyor. Özel iPhone 11 Pro Max versiyonu, 24 ayar altın kaplama ve elle oyulmuş bir çerçeveye sahip durumda. Telefonu arka tarafı timsah derisi ve iki renkli karbonla kaplı. Aynı zamanda telefonun arkasında bulunan Apple logosu, 18 ayar altından üretildi ve arkadan aydınlatmalı hale getirildi.

- 34 Bin TL’lik 24 Ayar Altın Kaplamalı iPhone 11 Pro Max

Apple'ın Bir iPhone 11 Pro Max Üretimine Harcadığı Para Açıklandı

Lüks iPhone 11 Pro Max versiyonu özel bir ahşap kutuda sahiplerine ulaştırılıyor. Kutunun içeriğinde lüks telefonun yanında standart iPhone 11 Pro Max kutusunda olduğu gibi Earpods, bağlantı kablosu çıkıyor.

34 bin TL'lik iPhone 11 Pro Max'in videosu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: