Magazin

Acun Ilıcalı final rotasını çizip Survivor'da bir ilki açıkladı

Survivor’da finale günler kaldı. Son olarak dokunulmazlık oyununu Sercan Yıldırım kazanmıştı. Daha önce eleme potasına Berkan Karabulut’u sokan futbolcu, SMS’e çıkacak bir ismi daha belirlemişti. Sercan, “Ya stratejik ya duygusal bakacaktım. Üzülerek söylüyorum; Yasin” diyerek, eleme adayı olarak Yasin Obuz’u göstermişti ve böylece Sercan, Yasin ve Berkan üçlüsü eleme potasında yer almıştı.

Finale çok az kala başarılı üç yarışmacıdan elenen ismin açıklanmasından önce Acun Ilıcalı Survivor’ın final rotasını yarışmacılara aktardı. Ilıcalı bu akşam bir elemenin yaşanacağını belirtip yarın ve ertesi günde bir dokunulmazlık oyununun oynanılacağını söyledi.

Yaşanacak iki konseyin ardından perşembe günü bir vedanın daha yaşanacağını aktarıp cuma ve cumartesi günü Survivor tarihinde bir ilkin yaşanacağını söyledi. Cuma ve cumartesi günleri kalan dört yarışmacı arasında oynanacak oyunların canlı yayınlanacağını söyleyen Ilıcalı aynı şekilde oylamalarında canlı bir şekilde olacağını belirtti. Ilıcalı sözlerine şu şekilde devam etti “Pazar akşamı kalan 3 yarışmacı oylanacak ve finale kalan iki yarışmacı konsey sonrası pazartesi günü İstanbul’daki finale benimle beraber gidecek. Ayrıca pazar günü finale kalan isimler eski yarışmacılar ile bir yüzleşme yaşayacak” ifadelerini kullandı.

GÖNDER - Acun Ilıcalı final rotasını çizip Survivor'da bir ilki açıkladı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: