Teknoloji

Adobe Photoshop Camera Yayınlandı [Android – iOS İndir]

Özellikle son birkaç yıldır piyasaya sürülen akıllı telefonlar, çok güçlü kamera donanımlarına sahipler. Gerek akıllı telefonlara eklenen yapay zeka destekleri gerekse geliştirilen mobil uygulamalar, benzersiz fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlıyor. Şimdiyse fotoğraf düzenleme dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk şirketlerden bir tanesi olan Adobe, yapay zeka destekli yeni kamera uygulaması "Photoshop Camera"yı kullanıcıların hizmetine sundu.

Adobe'un yeni Photoshop Camera uygulaması,daha önce pek çok farklı örneğini gördüğümüz bir üçüncü parti kamera uygulaması. Ancak Photoshop Camera'yı benzerlerinden ayıran önemli bir özellik var. Bu özellik, Photoshop Camera uygulamasının Adobe'un yapay zeka platformu "Sensei"yi kullanıyor oluşu. Peki Photoshop Camera uygulaması, tüketicilere neler vadediyor?

- Adobe Photoshop Camera Yayınlandı [Android - iOS İndir]

Adobe Photoshop Camera'nın kullanıcılara benzersiz bir deneyim vadediyor. Çünkü bu uygulama, fotoğraf çekimi sırasında çekilen fotoğrafın temasının ne olduğunu Sensei adlı yapay zeka aracılığıyla anlıyor. Bununla da yetinmeyen uygulama, çekilen fotoğrafın temasına uygun olan fotoğraf efektlerini seçiyor ve kullanıcılara sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, onlarca efekt arasında boğulmak yerine çektikleri fotoğrafı benzersiz yapacak efektler arasında seçim yapıyorlar.

Adobe, Bazı Uygulamalarında Reklam Göstermeyi Planlıyor

Efekt demişken; Photoshop Camera toplamda 80'den fazla efekt sunuyor. Ayrıca bu efektlerin yanı sıra yapay zekanın tüm nimetlerinden faydalanarak gerek ışık parlaklığı gerekse gölgeler için otomatik ayar yapabiliyorsunuz. Kısacası Adobe'un yapay zekası Sensei, fotoğraf çekimi sırasında tam anlamıyla yanınızda oluyor.

- Adobe Photoshop Camera Yayınlandı [Android - iOS İndir]

Profesyonel bir fotoğrafçı olmak hayli zor. Ancak Adobe'un Photoshop Camera uygulamasını kullanarak hiçbir fotoğrafçılık bilginiz olmasa da mükemmel fotoğraflar oluşturabileceksiniz. Üstelik Photoshop Camera, ünlü isimlerle de iş birliği yaparak özel lens kütüphaneleri sunuyor. Bu kütüphane sürekli olarak güncellenecek ve kullanıcılar, sevdikleri ünlü isimlerin favorilerini takip edip onlardan ilham alabilecekler.

  • Photoshop CameraİNDİR
  • Adobe Photoshop CameraİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: