Spor

Ahmet Nur Çebi eski yönetimi eleştirdi! “Beni susturamayacaklar”

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, takımın son durumuyla ve geleceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

TGRT Haber’de konuşan Ahmet Nur Çebi eski yönetime sitemde bulundu.

“BENİ SUSTURAMAYACAKLAR”
Çebi, Beşiktaş’ta önceki dönemde yapılan hatalara değinerek “Bu camiaya yapılmış olan yanlış uygulamaları yanlış yönetim şeklini anlatmalıyım ki yeni gelenler ve bizler tekrar bu hataları yaparak kulübümüze daha da çıkmaza sokmayalım. Beni susturamayacaklar” dedi.

BAĞIŞ KAMPANYASI
Başlattıkları bağış kampanyası ile ilgili de konuşan Çebi, “Beşiktaş camiası bağış kampanyasına girdiğinden beri özellikle taraftarıyla bir hafta 10 gün içerinde 300 bine yakın SMS gönderdi. Benim için manevi anlamda çok önemli bu birlikteliği gösteriyorlar.” dedi.

GELECEK YILIN KADROSU
Ahmet Nur Çebi, gelecek yıl şampiyonluk için kadro kuracaklarını belirterek “Biz şampiyonluk için kadro kuracağız. Hocamızın bu söylemi doğru. İyi olmayan gençlerle ben genç diye takım yapmam muhteşem bir cümle bu. Ama iyilerini yetiştireceğiz biz. Biz sonuç itibarıyla yarışan bir takım yapacağız.” dedi

  • Beşiktaş’ın yıldızına talip oldular! O giderse… besiktasli elneny olimpiakos yolcusu o giderse 1593776349247 - Ahmet Nur Çebi eski yönetimi eleştirdi! "Beni susturamayacaklar"
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: