Spor

Ahmet Nur Çebi: ‘Talisca transferi mümkün değil’

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı taraftarların ısrarla istediği Talisca transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın şu anda Talisca’yı transfer edebilecek ekonomik güçte olmadığının altını çizen başkan Çebi, “Anderson Talisca ile ilgili bir girişimimiz şu saate kadar olmadı. Yöneticilerimiz de defalarca açıkladı. Sosyal medyada sürekli gündeme geliyor, bunu iyi niyetli yapıyorlar. Talisca geldi de biz mi ‘Gelmesin’ dedik. Buradaki ücretlere gelecekse buyursun” dedi.

Talisca’nın Beşiktaş’ta yıldız olduğunu vurgulayan Çebi, “Bizden aldığı ücretin 10 katını kazanıyor. Bu parayı Beşiktaş sayesinde kazandı. ‘Bir gün ‘Beşiktaş’tan yıldız oldum, vefa borcum var’ derse kapımız açık. Bizim için ‘Talisca gibi adamları getiremezler’ algısı yapılıyor. Kimin yaptığını biliyorum. Troll hesaplar var, bir bakıyorsunuz aynı şeyi bin kişi paylamış. Beşiktaş’ın eski yöneticilerinin bazılarının trol hesapları var. Bizi zorda bırakmak için uğraşıyorlar. Beşiktaş’ı seviyorlarsa, trol hesaplar yerine altyapıya para yatırsınlar” şeklinde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: