Spor

Ahmet Nur Çebi’den Mustafa Cengiz’e Bernard Mensah yanıtı!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in Bernard Mensah ile ilgili “Mensah ilk önce bizi aradı” sözlerine yanıt verdi.

“BUGÜN LEYLA KONUSU DEĞİL”
Ahmet Nur Çebi forma lansmanında gelen soru üzerine “Forma lansmanı yaparken, Bernard Mensah’ı konuşmanın yeri değil. Bugün konu Leyla konusu değil, bugün konu Adidas, Sayın Mustafa Cengiz’i anlayabiliyorum. İnsanların canı sıkılınca, sertleşebilirler. Biz de öyle kabul edelim.” dedi.

  • Ve Bernard Mensah Beşiktaş’ta! Resmen açıklandı ve bernard mensah resmen besiktasta imzayi atti 1597681392037 - Ahmet Nur Çebi'den Mustafa Cengiz'e Bernard Mensah yanıtı!

“MENSAH YALAN SÖYLEMEZ”
Açıklamalarına devam eden Ahmet Nur Çebi “Söyledikleri doğru, bu duruma Sayın Cengiz’in söylediği nedenlerden geldik. Başkanların bulunduğu WhatsApp grubuna, bir hafta evvel ‘Menajer oyununa gelmeyelim, fiyatları arttırmalarına vesile olmayalım’ dedim. Mustafa Cengiz, koskoca Galatasaray’ın başkanı öyle diyorsa öyledir. Ancak Mensah yalan konuşacak bir çocuk değil.” diye konuştu.

  • Canlı yayında flaş sözler! “Mensah’ın açıklamaları hoş değil” canli yayinda flas sozler mensahin aciklamalari hos degil 1597690316876 - Ahmet Nur Çebi'den Mustafa Cengiz'e Bernard Mensah yanıtı!

“TRANSFERLERİ AÇIKLAYACAĞIZ”
Ahmet Nur Çebi ayrıca transfer soruları üzerine “Transfer çalışmaları devam ediyor. İmza atılmadan hiçbir şey doğru değil. İmzalar atıldığı gün emin olun saklamayacağız sizden, açıklayacağız.” açıklamasını yaptı.

“FORMALARI TARAFTARLAR BELİRLEYECEK”
Taraftarlara yönelik de açıklamalar yapan Ahmet Nur Çebi “Bundan sonraki formamızı taraftarların da içerisinde olduğu çalışma grubuyla belirleyeceğiz. Bugün bunun sözünü veriyoruz. Forma satışında da hedefimiz 500 bin, taraftarlarımıza çok iş düşüyor.” dedi.

  • Gökhan Töre karşılığında Lens gokhan tore karsiliginda lens 1597696441381 - Ahmet Nur Çebi'den Mustafa Cengiz'e Bernard Mensah yanıtı!
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: