Teknoloji

AirDrop nedir

Apple, iPhone’lar için yıllar önce iOS 7 işletim sistemini tanıtırken, bunun yanında bir de AirDrop isimli yeni dosya paylaşım sistemini duyurmuştu.

Bu özellik sayesinde iPhone kullanıcıları, büyük boyutlu dosyaları diğer iOS ve Mac cihazlarıyla hızlı bir şekilde paylaşabiliyor.

airdrop nedir - AirDrop nedir

AIRDROP İÇİN NE GEREKLİ

AirDrop özelliğini kullanabilmek için, iOS 7 veya daha üst bir sürüm yüklü iPhone 5 ya da üst model bir telefonunuz olması gerekiyor.

airdrop nedir 1 - AirDrop nedir

AIRDROP İLE DOSYA NASIL PAYLAŞILIR

  1. Bir uygulamayı açın ve Paylaş’a veya Paylaş düğmesine  dokunun. Fotoğraflar uygulamasından bir fotoğraf paylaşıyorsanız parmağınızı sola veya sağa kaydırarak birden fazla fotoğraf seçebilirsiniz.

  2. İçeriği paylaşmak istediğiniz AirDrop kullanıcıına dokunun. AirDrop’u kendi Apple aygıtlarınız arasında da kullanabilirsiniz.

Not: Kişiler listenizde bulunan biriyle içerik paylaşırken, bu kişinin adıyla birlikte fotoğrafını görürsünüz. Kişiler listesinde olmayan biriyle içerik paylaşıyorsanız bu kişinin fotoğrafı görünmez, yalnızca adı görünür.

http: - AirDrop nedir

http: - AirDrop nedir

http: - AirDrop nedir

http: - AirDrop nedir

http: - AirDrop nedir

http: - AirDrop nedirhttp: - AirDrop nedirhttp: - AirDrop nedirhttp: - AirDrop nedirhttp: - AirDrop nedirhttp: - AirDrop nedirhttp: - AirDrop nedir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: