Spor

Ali Şen: Erol Bulut Fenerbahçe’nin Ferguson’u olacaktır

Fenerbahçe ile el sıkışan Erol Bulut’u, futbolcuyken sarı-lacivertlilere kazandıran Ali Şen, Sözcü’ye konuştu. Şen, Bulut’un, Manchester United’ı 27 sene yönetip başarıdan başarıya taşıyan Alex Ferguson gibi olacağını kaydetti:

“Erol Bulut’u futbolcu olarak Türkiye’ye getiren benim. Eintracht Frankfurt’ta oynuyordu. Emre Belözoğlu’nun sportif direktör, yardımcılarından birinin de Volkan Demirel olduğu bu idari ve teknik kadro yapılanmasında, ben Erol Bulut’tan bir Alex Ferguson olmasını bekliyorum. Olacağına da inanıyorum.

‘Fenerbahçe bu teknik ve idari kadroyla şampiyon olacak’

Gelecek sezon ve daha sonraki yıllarda Fenerbahçe’nin bu teknik ve idari kadroyla önemli başarılar kazanacağına, şampiyon olacağına inanıyorum. Erol Bulut kendine güvenen, kültürlü, Almanca, İngilizce ve Yunanca gibi dilleri konuşabilen, futbol altyapısını Almanya’da almış, Alman disipliniyle yetişmiş başarılı bir futbol adamıdır. Çalışma azmi, hırsı ve karakteriyle de Fenerbahçe’ye yakışan bir isimdir. Benim yakından tanıdığım Erol Bulut, teknik direktör olarak da Türk futboluna büyük hizmetler verecektir.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: