Spor

Altay Başkanı transferi doğruladı! “Quaresma ile görüşüyoruz”

TFF 1. Lig’de önümüzdeki sezon şampiyon olup Süper Lig’e yükselmenin hesaplarını yapan Altay’da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. İzmir ekibinin Başkanı Özgür Ekmekçioğlu takımın transfer gündemiyle ilgili açıklama yaptı ve Ricardo Quaresma sorusuna cevap verdi.

TRT Spor’a konuşan Özgür Ekmekçioğlu, “Tabi ki biz her zaman ligde en iyisini yapacağımızı söylüyoruz. Favori ilan edilmek güzel bir duygu, inşallah bunun arkasında durabilir hakkını da verebiliriz. Bunun için çok çalışıcaz erken de takım kurmaya çalıştık, iyi transferler yapmaya çalıştık. Biraz da tabiki yerli ve yabancı oyuncu tercihlerimizde Süper Lig’de olabildiğince kimleri tercih edebiliriz, tutabiliriz diye planlama yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki sene özellikle yabancı sınırlaması da gündeme geleceği için hedefi ve planlamayı one göre yapıyoruz.” dedi.

Hücum hattı için çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Altay Başkanı, “Görüştüğümüz oyuncular var, onlarla anlaşabilirsek iki transfer daha yapacağız. Özellikle 10 numara mevki bakıyoruz, hücum hattına sürpriz bir isim olursa onunla anlaşmayı hedefliyoruz.” açıklamasını yaptı.

  • Süper Lig’den süper ihracat! 2.6 milyar… super ligden super ihracat 26 milyar 1598130551777 - Altay Başkanı transferi doğruladı! "Quaresma ile görüşüyoruz"

SÜRPRİZ İSİM QUARESMA MI?
Ricardo Quaresma sorusuna Ekmekçioğlu, “Quaresma dünya çapında bir oyuncu, kendini ispatlamış bir isim. Onunla ilgili bir görüşmemiz oldu ve hala devam ediyor bu görüşmeler. Quaresma’nın da temasta olduğu başka kulüpler var. Bu bir süreç, olumlu veya olumsuz olur bilemiyoruz. O mevkide bir boşluğumuz var ve onun görüşmeleri ve diğer birkaç oyuncu ile daha görüşmeler devam ediyor. Takımımızın menfaati için hangisi doğruysa ona göre süreç ilerleyecektir” ifadelerini kullandı.

  • Vato Arveladze K.Gümrük’te vato arveladze kgumrukte 1598121497249 - Altay Başkanı transferi doğruladı! "Quaresma ile görüşüyoruz"

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: