Teknoloji

Apex Legends 6. Sezonda Haritaya Gelecek Değişiklikler

Geçtiğimiz yılın şubat ayında oyuncularla buluşan Apex Legends, sürekli yeni içeriklerle birlikte zenginleşmeye devam ediyor. Yeni güncellemeyle birlikte 6. sezonuna geçiş yapacak oyun, her sezonda olduğu gibi bu sezonla birlikte de haritadan silahlara pek çok yenilik edinecek.

Oyunun 6. sezona geçiş yapmasıyla tam olarak hangi yeniliklere kavuşacağını bilmesek de EA, bugün paylaştığı yazıda yalnızca haritaya gelecek yeniliklerden bahsetti. EA'in paylaştığı yazıya göre Apex Legends, 6. sezonla birlikte haritada büyük değişikliklere ev sahipliği yapacak.

World's Edge'de büyük değişiklikler:

- Apex Legends 6. Sezonda Haritaya Gelecek Değişiklikler

Apex Legends'a gelecek yeni güncellemeyle birlikte World's Edge haritasına 'Launch Site' isimli yeni bir yer eklenecek. Bu yer, The Dome'un batısında bulunan ve lavla kaplı olan bölümün yerini alacak. Launch Site, dikey konumda duran dev bir uzay aracına da ev sahipliği yapacak.

World's Edge'de bulunan Drill Site bölgesi, güncellemeyle birlikte Countdown olacak. Bu yenilikle birlikte nispeten boş olan Drill Site, daha büyük ve geniş bir yapıya kavuşacak. Güzel ganimetlerle dolu olacak olan bölge, her bir tarafı açık alana baktığından dolayı da epey tehlikeli olacak.

- Apex Legends 6. Sezonda Haritaya Gelecek Değişiklikler

DC’nin Yeni Oyunları 22 Ağustos’taki DC FanDome Etkinliğinde Duyurulacak

Tren yolunun Harvester tarafındaki alt kısmında bulunan küçük ganimet bölgesiyse 'Staging' olarak yenilenecek. Alan, tren yolu hizasına yükseltilmiş bir şekilde yer alacak ve daha fazla ganimete ev sahipliği yapacak. Tren yolu demişken; oyun başlangıcında kaosun yaşandığı trenler artık oyunda yer almayacak. Bunun yanı sıra Survey Camp'n doğusunda sizi doğrudan Skyhook'a götürecek bir kestirme yol eklenecek.

Apex Legends'ın 6. sezonu 17 Ağustos günü başlayacak. Yeni güncellemeyle birlikte harita değişikliklerinin yanı sıra oyuna Rampart isimli yeni bir karakter, crafting sistemi ve Volt SMG silahı eklenecek. Elbette her sezonda olduğu gibi yeni battle pass ve dereceli sezonu da başlangıç yapacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: