Teknoloji

Arkası Şeffaf Olan Redmi K30 Pro'nun Fotoğrafları Paylaşıldı

Xiaomi, şeffaf arka panel tasarımını ilk kez 2018'de piyasaya sürülen Mi 8 Explorer Edition ile karşımıza çıkarmıştı. Şirket, ardından geçtiğimiz yılın amiral gemisi Mi 9 serisine de yine bir şeffaf arka panel tasarımlı bir model getirmişti. Bu içi-dışı bir(!) tasarımlar tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Xiaomi, bu yılın başlarında Mi 10'un şeffaf bir versiyona sahip olmayacağını açıklayarak bu konudaki beklentileri suya düşürdü. Ancak Xiaomi'nin pazarlama departmanı yine de şeffaf bir arka panel taşıyan Mi 10'un görüntülerini paylaşarak şeffaf panelden vazgeçilmediğini gösterdi. Daha da önemlisi Xiaomi, Redmi telefonlarda da şeffaf arka panele yönelecek gibi görünüyor.

Şeffaf arka plana sahip Redmi K30 Pro'nun görüntüleri

- Arkası Şeffaf Olan Redmi K30 Pro'nun Fotoğrafları Paylaşıldı

Xiaomi'nin Ürün Pazarlama Müdürü ve küresel sözcüsü Daniel D, arkasında şeffaf bir panel olan Redmi K30 Pro'nun birkaç fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Fotoğraflar, Redmi K30 Pro'nun şeffaf arka panel ile adeta kapağı açık unutulmuş gibi göründüğünü gösteriyor.

- Arkası Şeffaf Olan Redmi K30 Pro'nun Fotoğrafları Paylaşıldı

Transparan Redmi K30 Pro, Mi 9 ve Mi 8 Explorer'ın aksine kullanıcıların telefonun arka panelinin altında yatan gerçek parçaları görmelerine olanak sağlıyor. Şeffaf cam arka panelde, büyük fontlar kullanan Mi 10'un aksine, küçük bir yazı tipi boyutu kullanılıyor ve sadece alt kısımda bir Redmi logosu yer alıyor. Logonun yazı tipi boyutu, K30 Pro'nun iç kısmının görülmesine engel olmuyor.

- Arkası Şeffaf Olan Redmi K30 Pro'nun Fotoğrafları Paylaşıldı

Xiaomi, İddialara Göre 144 MP Kameralı Bir Telefon Geliştiriyor

Xiaomi'nin Redmi K30 Pro'nun arka kısmı şeffaf versiyonunu piyasaya sürmesi beklenmiyor. Bu model, şirket tarafından deneysel olarak özelleştirilmiş bir versiyon olabilir. Transparan modeller her ne kadar kullanıcıların ilgisini çekse de Xiaomi bu yönde temkinli adımlar atmayı tercih ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: