Teknoloji

Assassins's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Fransa merkezli oyun geliştiricisi ve dağıtıcısı Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’yı duyurmuştu. Şirket, oyununun bu senenin tatil sezonunda PC’ye, Nintendo Switch dışında şu anki konsollara ve yeni nesil konsollara çıkacağını resmen onaylamıştı.

Ubisoft, popüler oyun serisinin yeni üyesinin çıkış aralığıyla ilgili bir bilgiyi paylaşmış olsa da oyunun tam olarak çıkış tarihiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmamıştı. Ancak Amazon İtalya’daki bir listeleme, AC Valhalla’nın çıkış tarihini ortaya koymuş olabilir.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi

- Assassins's Creed Valhalla'nın Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Bir Reddit kullanıcısı, oyunun Amazon İtalya’daki sayfasında çıkış tarihi olarak 15 Ekim’in yer aldığını tespit etti. Sayfa, muhtemelen daha sonra yaptığı bir güncellemeyle oyunun çıkış tarihini 31 Aralık 2020 şeklinde gösterse de Reddit kullanıcısı tarafından alınan ekran görüntüsünü yukarıdan görebilirsiniz.

Oyunun çıkış tarihinin ekim ayı olmasının ilk bakışta da oldukça mantıklı olduğunu söyleyebiliriz. Assassin’s Creed 3’ten bu yana, Unity ve Rogue oyunları hariç, serinin tüm oyunları ekim ayında oyuncularla buluşmuştu. Dolayısıyla oyunun, PC ve şu anki konsollar için ekim ayında, yeni nesil konsollar için ise çıktıkları dönemde çıkması oldukça muhtemel. Ayrıca daha önce yine Reddit’te ortaya çıkarılan bir bilgide de oyunun 16 Ekim’de çıkacağı iddia edilmişti.

Ubisoft’un Son 1 Senede 10 Milyon Satışı Geçen 11 Oyunu Açıklandı

Tabii Ubisoft tarafından resmi bir açıklama gelene kadar çıkış tarihleriyle ilgili bu bilgilere biraz şüpheyle yaklaşmakta fayda var. Ubisoft, temmuz ayında E3 tarzında dijital bir sunum gerçekleştireceğini resmen duyurmuştu, oyunun resmi çıkış tarihini de burada görmemiz oldukça muhtemel. AC Valhalla; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Stadia platformları için geliştiriliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: