Gündem

Bayrak Sevdalısı Alperen’e Türkiye Sevdalısı Kahveci’den Ödül!

Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Alperen Töstü’ye tablet bilgisayar hediye etti.

Kayrak Mahallesi’nde yaşayan 11 yaşındaki İsmail Alperen Töstü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla evinin önünde küçük bir etkinlik düzenledi.

Evinin etrafını Türk bayraklarıyla süsleyen Töstü, ay yıldızlı tişört giyerek, omzuna da oğlağını aldı.

Bayrak sallayıp şiir okuyan Töstü’nün yakınının cep telefonuyla kaydettiği görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Alperen Töstü’ye tablet Bilgisayar hediye gönderdi. Hediyesini Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Ümit Turhan Verdi.

Ümit Turhan yaptığı açıklamada; Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci hemşerimiz yörük çocuğu Alpereni sosyal medyada okuduğu şiiri duyunca duygulandı. Alperen Töstü için bir tablet bilgisayar gönderdi. Genel Başkanımız adına bu hediyeyi verdik. Kendisi  okuduğu şiirle bizleri gururlandırdı. Alperen Töstü ve asilesine güzel evlat yetiştirdiği için teşekkür ettiklerini belirtti.

Ayrıca Alperen Töstüyü; Gülnar Cumhuriyet Başsavcısı Tugay Çatlı,Gülnar Kent konseyi Başkanı Selami Bağca,Türk Kamu-Sen Gülnar Temsilcileri birlikte ziyaret ettiler..

bayrak sevdalisi alperene turkiye sevdalisi kahveciden odul0 - Bayrak Sevdalısı Alperen'e Türkiye Sevdalısı Kahveci'den Ödül!

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: