Teknoloji

Bir Twitch Yayıncısı, Direksiyon Setiyle Overwatch Oynadı

Overwatch, çoğu FPS oyunu gibi genellikle klavye, mouse ve konsolda kontrol cihazıyla oynanıyor. Genellikle diyoruz, çünkü Overwatch'ta Grandmaster seviyesinde olan bir Twitch yayıncısı, yeni bir hesap açarak sıra dışı bir deneye imza attı ve oyunu direksiyon setiyle oynadı.

Overwatch'ta yetenek puanı 4450 olan Req_OW adlı yayıncı, direksiyon anlamına gelen "Wheel" adlı yeni hesabıyla Grandmaster olmaya çalıştı. Dexerto'ya konuşan Twitch yayıncısı, direksiyon setini bilgisayarına bağlayarak ve bir klavye gibi çalışması için Joy2Key adlı bir program kullandığını açıkladı.

Twitch yayıncısı direksiyon seti ile sextuple kill almayı başardı

- Bir Twitch Yayıncısı, Direksiyon Setiyle Overwatch Oynadı

Req_OW, Overwatch'ı oynarken hedefleme için direksiyonu, ileri gitmek için gaz pedalını, sağ tıklama için freni ve geriye, sola ve sağa gitmek için vitesi kullandı. Yayıncı, direksiyon setiyle oynadığı oyunlardan fena sonuçlar almadı. Req, destek için altın ve DPS için gümüş rütbeye ulaştı.

Bu YouTuber, Ekmek Kızartma Makinesiyle Dark Souls 3 Oynuyor (Video)

Yayıncı, Moira olarak oynarken Damage Orb ve Coalescence (Ultimate) yeteneklerinin yardımıyla rakip takım oyuncularının hepsini tek seferde (sextuple kill) öldürmeyi başardı. Bazı oyuncular bunu hayatları boyunca yapamıyor ve Req_OW'un direksiyon setiyle yapması olağanüstü bir başarı. Ayrıca Junkrat'ın Ultimate yeteneği 'Riptire' ile triple kill almayı başardı. Req_OW'un direksiyon seti ile Moira oynadığı görüntüleri buradan, Junkrat oynadığı görüntüleri ise buradan izleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: