Spor

Bogdan Stelea: Hagi’nin diktatöryel bir sistemi var

Romanya Ligi ekibi Viitorul Constanta’da 2014-15 sezonunda 5 hafta boyunca teknik direktörlük görevini yürüten Bogdan Stelea, kulübün sahibi Gheorghe Hagi hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

“DİKTATÖRYEL SİSTEMLE BÜYÜK BAŞARILAR KAZANDI”

Hagi’nin diktatöryel bir yapıda olduğunu söyleyen Stelea, “Viitorul’daki 5 haftalık dönemim tüm kariyerimi etkiledi. Büyük işler başaracağımı düşündüm ama maalesef gerçekleşmedi. Gheorghe Hagi’nin diktatöryel bir sistemi var. Ancak, bu sistem sayesinde büyük başarılar kazandı. En azından Romanya çapında çok başarılı bir kulüp oluşturdu ve buna da saygı duymak gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

bogdan stelea haginin diktatoryel bir sistemi var 1593617760683 - Bogdan Stelea: Hagi'nin diktatöryel bir sistemi var

“HAGI GENÇLERE BASKI UYGULUYOR”
Viitorul’da görev almadan önce Hagi ile iyi bir arkadaşlığı olduğunu belirten Stelea, “Viitorul’daki 5 haftalık süreç, arkadaşlığımızı mahvetti. Bunu zamanla tekrar onardık. Onun futbolculara çok farklı tarzda yaklaştığını gördüm. Genç oyuncuları geliştirmek için büyük baskı uyguluyor. Bunu anlıyorum ama ben daha özgürlükçü biriyim. Gençlere baskı uygulamaktan yana değilim” diye konuştu.

bogdan stelea haginin diktatoryel bir sistemi var 1593617694305 - Bogdan Stelea: Hagi'nin diktatöryel bir sistemi var

  • Hagi’den oğluna büyük övgü! ”Benden daha iyi olacak” hagiden ogluna buyuk ovgu benden daha iyi olacak 1591358540116 - Bogdan Stelea: Hagi'nin diktatöryel bir sistemi var
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: