Teknoloji

Borderlands 3'ten 'Bir Avuç Dolar' Filmine Özel DLC

Bugün Borderlands Show'da Borderlands 3 için hazırlanan üçüncü ücretli DLC olan Bounty of Blood: A Fistful Redemption’ın 25 Haziran'da geleceği duyuruldu. DLC'de yer alan Gehenna çöl gezegeniyle bir kez daha oyun için yeni bir mekân sağlanmış olacak. Yeni karakterlerden Rose, Juno gibi tabanca ve katana taşıyacak.

Oyunun ismi şüphesiz ki 'Bir Avuç Dolar' filmine bir saygı duruşu. Yeni karakter Rose, pançosu ve diğer aksesuarlarıyla Clint Eastwood’un canlandırdığı meşhur 'Man with No Name' karakterine başarıyla hayat veriyor. Sergio Leone’un üçlemesinden esinlenilen yeni DLC'nin geleceği de düşünülüyor.

- Borderlands 3'ten 'Bir Avuç Dolar' Filmine Özel DLC

Diğer yandan Borderlands 3 de yakında oldukça büyük bir güncelleme alacak. 4 Haziran'da muhtemelen son Takedown etkinliği için bir zırhlı eldivenle Guardian Breach’te Takedown ile başa çıkılabilecek. Gearbox; bunu Minos Prime'da haydut muhafızlarla savaşırken karşılaşılan 'üst düzey zorluk' olarak adlandırıyor.

Borderlands’in resmi YouTube kanalından yeni DLC'nin anlatıldığı bir video paylaşıldı:

Borderlands 3, Yüzde 50 İndirimle Steam’de Yayınlandı

Tüm bu ücretsiz etkinlikler, DLC'yi almayı kolaylaştırıyor. Sürekli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler almasıyla Borderlands 3’ün şu an iyi bir noktada olduğu düşünülüyor. Sırada ne olacağı merak konusu. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: