Spor

Bravo’da son tango! Beşiktaş transferi bitiriyor

Loris Karius’un ardından kaleci arayışlarını hızlandıran siyahbeyazlıların listesinde 1 numarada yer alan Claudio Bravo ile Beşiktaş arasındaki görüşmeler sol düzlüğe girmiş durumda. Taraflar bir çok konuda anlaşmaya varırken, senelik ücret, imza parası ve sözleşme süreci konularındaki pürüzlerin de bu hafta içerisinde çözülmesi bekleniyor. İşte Beşiktaş ile Bravo arasında çözüme kavuşması beklenen pürüzler:

* Bravo iki yıllık sözleşme istiyor. Beşiktaş 1+1 yıllık üzerinde ısrar ediyor.

* Bravo 1.6 milyon euro istiyor. Beşiktaş 1.2 milyon euro teklif ediyor.

* Bravo 800 bin euro’luk imza parası istiyor. İki yılda ödenmesini istiyor. Beşiktaş ilk yılda ödeyeceği 1.2 milyon euro’nun üzerine tek seferlik 400 bin euro imza parası veriyor.

EŞI DE İKNA OLDU
Bravo’nun eşinin daha önce Türkiye’de forma giyen Medel ve Isla’nın eşleriyle konuşarak bilgi aldığı öğrenildi. Aldığı bilgiler eşliğinde çok etkilenen Bravo’nun eşinin kafasında herhangi bir sorun kalmadığı öğrenildi.

DIĞER İSİMLERE VETO
Beşiktaş’ta 27 ila 34 yaş arası kaleci transferi ise yine Ersin yüzünden düşünülmüyor. Çünkü bu yaş aralığında düşünülen Zoet ve Armani gibi kaleciler 3-4 yıldan aşağı sözleşme istemediler.

  • Beşiktaş’a transferde iki kötü haber! besiktasa transferde glik ve caldiroladan kotu haber 1593866586820 - Bravo'da son tango! Beşiktaş transferi bitiriyor
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: