Magazin

Bu hafta Survivor’da kim elendi? Elenen isim Evrim, Nisa ve Sercan arasından belirlendi! | Video

Survivor 2020’nin bireysele dönmesinin ardından ilk veda gerçekleşti. Acun Ilıcalı SMS sonuçlarına göre en az oyu alan ismi duyurdu. Evrim, Nisa ve Sercan arasından en düşük oyu alan kişi yarışmaya veda etti. İşte bu hafta yaşananlar ve elemenin sonucu…

İLK ELEME ADAYI EVRİM OLMUŞTU

Bireysel dokunulmazlık oyunlarının ilkinde sembolün sahibi olan ve aynı zamanda isim söyleme hakkı olan yarışmacı Cemal Can oldu. Cemal Can konseyde Evrim’in adını verince haftanın ilk eleme adayı Evrim olarak kesinleşti.

İKİNCİ ELEME ADAYINI SERCAN BELİRLEDİ

İkinci bireysel dokunulmazlık oyununun sahibi ise Sercan Yıldırım olarak açıklandı. Sercan, SMS’te atışmanın yaşanmasını istediğini belirterek Nisa’nın adını potaya dahil etti.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYINI DA CEMAL CAN AÇIKLADI

Üçüncü bireysel oyunda kolyenin sahibi olan Cemal Can potaya Sercan’ın adını verdi. Böylelikle eleme adayları Sercan, Evrim ve Nisa olarak şekillendi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

23 Haziran 2020 Salı günü ekrana gelen bölümde oyunun bireysele dönmesinin ardından yarışmaya veda eden ilk isim en az oyu alan Evrim oldu.

GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html: <iframe width=”{$embed.width$}” height=”{$embed.height$}” src=”https://www.cnnturk.com/player/embed/5ef2150fd265a20dc8e8ff7d” frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen></iframe><br><a href=”https://www.cnnturk.com/video/magazin/bu-hafta-survivorda-kim-elendi-elenen-isim-evrim-nisa-ve-sercan-arasindan-belirlendi-video” target=”_blank” >Bu hafta Survivor’da kim elendi? Elenen isim Evrim, Nisa ve Sercan arasından belirlendi! | Video</a> - Bu hafta Survivor’da kim elendi? Elenen isim Evrim, Nisa ve Sercan arasından belirlendi! | Video

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: