Spor

Bunu kimse beklemiyordu! Zeljko Obradovic Fenerbahçe sorusuna…

Fenerbahçe’de Zeljko Obradovic konusu soru işareti olarak kalmaya devam etti… Dünyaca ünlü koç, corona virüsü (koronavirüs) salgını nedeniyle ülkesi Sırbistan’da, bir cafenin açılışına katıldı.

Yunan basını, konu ile ilgili yaptığı haberde Ali Koç’un, “İlerleyen günlerde oturup istişare edeceğiz ve belirttiğim gibi kalmak istediği sürece burası onun evidir” açıklamasına rağmen Obradovic’in kendisine yöneltilen Fenerbahçe sorusunu yanıtsız bıraktığını ifade etti.

bunu kimse beklemiyordu zeljko obradovic fenerbahce sorusuna0 - Bunu kimse beklemiyordu! Zeljko Obradovic Fenerbahçe sorusuna...

“ARKADAŞLARIMLA OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM”

Sport24.gr adlı internet sitesi, Obradovic’in Fenerbahçe ile kontrat yenilenecek mi? Sorusuna, “İnanın bana, şu anda zamanımı arkadaşlarıma ayırmak istiyorum. Onlarla güzel zaman geçirmek, anılarımı paylaşmak ve eski güzel günleri hatırlamak istiyorum. Burada arkadaşlarıma olduğu için çok mutluyum.” cevabını verdiğini aktardı.
bunu kimse beklemiyordu zeljko obradovic fenerbahce sorusuna1 - Bunu kimse beklemiyordu! Zeljko Obradovic Fenerbahçe sorusuna...

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: