Teknoloji

Call of Duty: Warzone'un 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un en son sezonu artık neredeyse geldi sayılır. Infinity Ward da oyunculara yakın zamanda gelecek güncelleme öncesinde, görecekleri yenilikleri anlatan bir tanıtım videosu yayınladı.

Yeni sezonun ilk tanıtım videosunda Verdansk’ın altında yeni bir metro hattı hizmet vermeye başlayacak. 29 Eylül’de başlayacak olan yeni sezonda oyuncuların trenleri harekete geçirebilmek ve tünellerden gelen düşmanlarla başa çıkabilmek için çok çalışması gerekecek.

Metroda mücadele

- Call of Duty: Warzone'un 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Fragman, metroda radyo konuşmaları ile başlıyor. İki karakter karanlık ve terk edilmiş tünellerde ilerlerken bir yandan da telsizde konuşuyorlar. Konuşmalardan trenleri çalıştırabilmek için bir enerji kaynağı bulmaları gerektiğini öğreniyoruz. Tabii bu oyun sonuçta bir FPS ve tünellerden de yeterince çok ateş edebilmemiz için çok sayıda düşman geliyor.

Daha sonra da bu görevdekilerden birinin Farah olduğunu öğreniyoruz. Modern Warfare senaryo bölümünde gördüğümüz bu karakter, tüneldeki tüm düşmanları temizledikten sonra telsizden Nikolai diye bir adamla konuşuyor.

Call of Duty: Modern Warfare'e Gelecek Yeni Operatörün Soap Olduğu İddia Edildi

Nikolai bu konuşmanın üzerine yeraltı tünellerine elektrik veriyor. İki karakteri daha sonra bir yer altı metrosunda görüyoruz. Muhtemelen Nikolai ve Farah’ın da yeni sezonda oynanabilecek karakterler arasına katılacağını böylece görmüş oluyoruz.

Verdansk genişliyor

- Call of Duty: Warzone'un 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

500 Bin Call of Duty Oyuncusunun Etkilendiği Söylenen Siber Saldırı İddiası Hakkında Resmi Açıklama

Fragmanın son kısmında ise haritadan uzaklaşmaya başlıyoruz. Uzaklaşmamız sona erdiğinde ise 7 farklı metro istasyonundan oluşan ve şehri saran bir metro ağı göze çarpıyor. Bu metro ağının oyunu nasıl etkileyeceğini tam olarak bilemiyoruz ancak hızlı ulaşım ve yeni araçlar getireceği kesin.

Call of Duty: Warzone ve Modern Warfare için yeni sezonda gelecek tüm yenilikleri bilmiyoruz. Sezon başlangıcına sadece 6 gün kaldığını göz önüne aldığımızda Infinty Ward yakın zamanda daha fazla detayı da açıklayacaktır. O zamana kadar yeni fragman, serinin hayranları tarafından incelenecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: