Spor

CANLI | Ahmet Ağaoğlu ve Sosa açıklamalarda bulunuyor

ASpor CANLI YAYIN

AÇIKLAMALARDAN SATIRBAŞLARI (SAYFAYI GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYIN)

Ahmet Ağaoğlu: “Takım olarak hiçbir sorunumuz yok, lige hazır durumdayız ve inşallah şampiyon olacağız.”

“Kaptanımız Sosa ile devam etmek istediğimizi kendisine ilettik. Son 10 yılın en başarılı kadrosunu oluşturmamıza rağmen ısrarlı başta kaptanımız olmak üzere diğer yıldızlarımızın üstünden sürekli transfer haberleri çıkıyor.”

“Sosa, bu takımın yükünü sırtına yükleyen, kulübün önemli parçası. Bu haberlere yabancı değilim. Bu tip oyunları planlayanlar kadar yöneticiliğim var, ayrılık haberleri takımın hedefinden sapmasına yönelik.”

“Sözleşmesi biten oyuncular için görüşmeler ‘Lig bitene kadar görüşmeyelim’ dedik. Takımımızın tamamına yönelik bir transfer operasyonu var ve bunların neden yapıldığını biliyoruz; bu duruma açıklık getirmek için bu toplantıyı yapmak zorunda kaldık.”

“Bize birtakım operasyonlar yapılacağını biliyorduk zaten. Farklı odakların başlattığı algı operasyonlarına bizim taraftar grubumuzun alet olmaması lazım. Bizim tek odağımız kalan maçlarımız olmalı.”

“Bugün takımımızın geldiği nokta eminim ki bazı kişileri ciddi şekilde rahatsız etmiştir. Doğaldır, olasıdır. Biz hiçbir zaman rakiplerimizi düşman olarak görmedik, rakip olarak gördük. Rekabetin olduğu yerde futbol da en üst seviyeye tırmanır.”

“Her zaman rakiplerimize saygı duymalıyız. Aynı bağlamda, bu ülkeye gelen her yabancı futbolcu bizim misafirimizdir. Hangi takımda oynarsa oynasın. Aileleri bizim misafirimiz, değerlerimizdir.”

“Takımımızın geldiği nokta eminim ki bazı çevreleri ciddi şekilde rahatsız etmiştir, doğaldır. Rakiplerimizi asla düşman olarak görmedik. Bu ülkede hangi takıma gelirse gelsin, her yabancı misafirimizdir. Bir takım ezikliklerinizi sosyal medyadan gidermeyin.”

“Trabzonspor dimdik ayaktadır. Bu hedef sportiftir, ahlakidir, ekonomiktir. Bu algılara boyun eğmeyeceğiz. Asla ve asla buna müsaade etmeyeceğiz.”

“Sosa’yla birlikte yola çıktık, hedefe birlikte ulaşacağız. Geleceğe dair birtakım hedeflerimiz var, her gün yüz yüze konuşuyoruz. Sezon sonuna kadar konsantrasyonunu sürdürme hedefinde, bizim de ona saygı göstermemiz gerekiyor.”

“Novak’la da sürekli görüşüyoruz. O da ‘önümüzde çok önemli bir 8 hafta var, şampiyonluğa gidiyoruz, geleceğim önemli ama bunların hepsinden önemli olan 2.5 senedir hizmet ettiğim ve şampiyonluğu bekleyen takımım’ dedi.”

“Novak ile sözleşme görüşmelerini lig sonuna bırakma kararı aldık.”

Jose Sosa: “Taraftarımız şunu bilsin ki iyi çalışıyoruz ve herkes elinden geleni yapıyor. İlk söyleyeceğim şey onların rahat olmaları ve bizi uzaktan desteklemeleri.”

“Başkanımız ile konuştum, lig bitene kadar bekleme kararımı ilettim ve beni anlayışla da karşıladı; 8 hafta var ve bunu bekleyeceğiz. İlerisi için de başka görevlerde de olabilir.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: