Spor

CANLI | Mustafa Cengiz konuşuyor!

ASpor CANLI YAYIN

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in açıklamalarından kesitler şu şekilde;

Hayır, Fenerbahçe’ye biz karşı çıkmadık. Siz bir kural koyuyorsunuz; sarı, kırmızı, yeşil. Otobana da hız limiti koyurosunuz, bunu değiştiremezsiniz. Kırmızı yada yeşil ışığın daha uzun süre yanmasını isteyebilirsiniz ama orada bir ışık yanıyor. Ben buna uymam, istediğim gibi aşarım, cezasını ödemem diyemezsiniz.

“KURALLA UYMAZSANIZ KAOS VE ANARŞİ OLUR!”

Rakibimiz için söylemiyorum, kendimiz için de söylüyorum, biz bu kurallara uymak zorundayız. Kurallara uymazsanız kaos ve anarşi olur. Devlet olmanın ana prensibi kurallardır. Kurallar bir bütündür.

Biz dedik ki varsa, maddi hatayı düzeltelim. Fenerbahçe’nin taleplerini göz önüne alalım gelecek sezon düzeltelim. Ama 4 ağustosta transfer dönemi başlamış, oyun başlamış. Bende ozaman istediğim gibi derim.

Bize diyorlar rahatsınız, biz rahat değiliz. Bizim o rakam bütçemiz, biz orada 40-50- milyon TL harcarız. Biz sabah akşam mücadele ediyoruz Abdurrahim beyle.

“HEM KARNIM DOYSUN DİYECEKSİNİZ…”

Siz hem karnım doysun diyeceksiniz, hem de yemeğim eksilmesin diyeceksiniz. böyle bir dünya yok.

“BENDE TEHDİT SALLARSAM BENİ SUÇLAYIN!”
Bizi Allah korusun, başkalarının elindeki futbolcuyu, kandıracak… Profesyonel düşünebilirsiniz, herkesin düşüncesi çok farklı. Siz o insana 2-3 kat para vereceksiniz. Hemde 1 değil, 5-6 futbolcuya, sonra da “Bana ceza veremezsin, 30 milyon taraftarım var!” üstü örtülü tehdit sallarsam, beni suçlayın.

MERT HAKAN İÇİN OLAY SÖZLER! “ÖNCE GALATASARAY’A GELİR…”

Önce futbolcu Galatasaray’a gelir, Galatasaray ile anlaşamazsa 2-3 katı fiyatla başka kulübe gelirler. Galatasaray Türk futbolunun kıblesidir.

“SEN NASIL YÖNETİCİSİN?”

Nasıl sen başkan yöneticisin, haberin yok ne limit çıkacağından. Ondan sonra yazacağım oraya sınır tanımayacağım, sen sınır tanımayan doktor musun?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: