Magazin

Çatı Katı Aşk 1. bölüm izle! Çatı Katı Aşk ilk bölümü full izle | VİDEO

Çatı Katı Aşk son bölümü ile geçtiğimiz ekrana geldi. Yayınlanan son bölümü yeniden izlemek isteyenler Kanal D dizi sayfası Çatı Katı Aşk son bölüm linki üzerinden izleyebilirler.

Öte yandan 9 Temmuz 2020 Perşembe günü yayınlanan Çatı Katı Aşk ilk bölümünde Ateş ve Yasemin, Ayşen’in ailesi ile yaşadığı kiralık olan çatı katına yerleşiyorlar!

Ateş, tamirhanedeki yarış arabasını tamir ettiği sırada Ayşen gelir. Ayşen, onu Hilmi Usta sanarak konuşmaya başlar. Arabanın altından çıkan Ateş’i görünce önce şaşkınlık yaşar. Sonra da yakışıklılığından etkilenir. Aralarında masalsı başlayan karşılaşma, sonrasında tatsız bir hikayeye döner. Ateş de, Ayşen’den hoşlanmıştır. İkilinin yolları ilginç bir durum sonrasında evlerinin çatı katının kiralanmasıyla tekrar kesişir.

<iframe src=”https://www.kanald.com.tr/embed/5f06f49e933ccb1d608ac5ae” width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html: <iframe width=”{$embed.width$}” height=”{$embed.height$}” src=”https://www.cnnturk.com/player/embed/5f08470e214ed8105cb5f53c” frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen></iframe><br><a href=”https://www.cnnturk.com/video/magazin/cati-kati-ask-1-bolum-izle-cati-kati-ask-ilk-bolumu-full-izle-video” target=”_blank” >Çatı Katı Aşk 1. bölüm izle! Çatı Katı Aşk ilk bölümü full izle | VİDEO</a> - Çatı Katı Aşk 1. bölüm izle! Çatı Katı Aşk ilk bölümü full izle | VİDEO

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: