Magazin

Çatı Katı Aşk 6. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Ayşen ve Ateş aşkı konuşuyor!

Çatı Katı Aşk fragman videosu Ateş ve Ayşen arasında beklenen konuşmanın gerçekleşeceğini gösterdi. İkilinin birbirine olan yakınlaşması ve aşk hakkındaki sohbeti herkesi şaşırtacak. İşte Çatı Katı Aşk dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve hafta sevilen projede yaşanacaklar…

ÇATI KATI AŞK FRAGMAN VİDEOSU

ÇATI KATI AŞK 6. BÖLÜM ÖZETİ

Ayşen ile Ateş birbirlerinden etkilenseler de, aşık olup olmadıklarını kendi içlerinde ve çevresindekilerle sorgulamaya başlıyorlar. Ayşen, hayatı boyunca hiç aşık olmadığı için nasıl bir duygu olduğunu anlamaya çalışıyor. Ateş ise, zenginliğin verdiği popülarite sayesinde hayatına giren kadınlardan aşık olabileceği çıkmadığı için tecrübesizdir. Ayşen kardeşleri ile Ateş ise Emin ile konuşarak içlerindeki bu duyguyu çözmeye çalışıyorlar.

Bu sırada damat adayı Ömer, Ayşen ile yakınlaşabilmek için fırsat yaratmaya çalışır. Bu yüzden onu arkadaşının doğum günü partisine davet eder. Ayşen’in anne babası ve Demir, bu isteğe karşı çıkarlar; fakat, Saadet Hanım herkesi şaşırtarak son sözü söyler. Ayşen’in partiye gitmesine izin verir. Başta Ateş olmak üzere Saadet Hanımın bu çıkışı herkesi çok şaşırtır.

 

GÖNDER - Çatı Katı Aşk 6. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Ayşen ve Ateş aşkı konuşuyor!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: