Teknoloji

Cyberpunk 2077'den İki Yeni Fragman Geldi

Oyuncuların uzun zamandır beklediği Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020 gününde bekleyenleriyle buluşacak. Tabii tarih bu kadar yaklaşınca tahmin edebileceğiniz üzere CD PROJEKT RED de oyun için yaptığı paylaşımları sıklaştırmaya başladı. Öyle ki geliştirici şirket, bugün iki ayrı video yayınladı.

CD PROJEKT RED tarafından bugün yayınlanan videolardan birisi Night City'ye odaklanırken ikinci video, Night City'nin çetelerine odaklandı. Fragmanların yanı sıra CD PROJEKT RED, Cyberpunk 2077 dünyasının internet sitesi 'www.nightcity.love'ı da herkesin erişimine açtı.

Cyberpunk 2077'den iki yeni fragman:

CD PROJEKT RED tarafından yayınlanan ve Night City'nin kendisine odaklanan videoda şehrin muhteşem organik yapısı ön plana çıkarıldı. Fragmanda da görebildiğiniz üzere şehir, neredeyse her tür insanın bulunduğu ve her türlü kapının açık olduğu bir yapıya sahip olacak.

Oyunun ikinci fragmanındaysa Night City'de bulunan çeşitli çetelerin ufak tanıtımları yapıldı. Fragmanda Valentinos, Voodoo Boys, Animals ve Wraiths gibi çetelerin tarzlarına, düşüncelerine ve çete üyelerinin belli bir durumda nasıl davrandıklarına değinildi. Elbette çetelerden elde edebileceğiniz ürünlere de fragmanda yer verildi.

Daha önce de belirtildiği üzere oyunda yer alacak çeteler, görevlerde, işlerde veya sokakta gezinirken karşımıza çıkacak. Bu çetelere katılamayacak olsak da kendilerinin sunduğu birbirinden farklı silah, ekipman ve kıyafet bulunduğundan çetelere bir ziyarette bulunmak mutlaka gerekli olacak.

Cyberpunk 2077'nin Oyuncuların Yüreğine Su Serpen Resmi Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Bugün Cyberpunk 2077 hakkında yapılan en ilgi çekici paylaşımsa fragmanların ötesinde sistem gereksinimleriydi. Oyuncuların büyük çoğunluğunun umutsuzca beklediği sistem gereksinimleri bugün resmen açıklandı. Oyuncuların umutsuzluğunu ortadan kaldıran sistem gereksinimlerini yukarıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: