Teknoloji

Dark 3. Sezon Fragmanı Yayınladı

Finali hiçbir zaman gelmesin istenen dizilerin başında gelen Netflix imzalı Dark, heyecanı daha da artıran üçüncü sezon fragmanı ile karşımıza çıktı. Merkezine aldığı benzersiz hikayesi ve başarılı karakter kurgusu ile tüm dünyadan milyonlarca insanın favori dizilerinden biri haline gelen Dark, eşsiz macerasına son noktayı koymaya hazırlanıyor.

Öncelikle, henüz diziyi izlemediyseniz bu noktadan itibaren spoiler yiyebileceğiniz uyarısını yaparak, sorumluluğu üzerimizden atalım. Geride bıraktığımız ikinci sezonda savaşın ve kaosun olduğu yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, yeni sezonda Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışacak. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. 

Dark'ın 3. sezonunda Jonas, Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışacak

- Dark 3. Sezon Fragmanı Yayınladı

Dark’ın üçüncü ve final sezonu her biri 60 dakika uzunluğunda olan sekiz bölümden oluşacak. Diğer sezonlar gibi üçüncü sezon da Jantje Friese’in kaleminden çıktı. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor. Friese ve bo Odar’ın yanı sıra Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling de dizinin son sezonunda yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Önceki sezonlarda izlediğimiz Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn, üçüncü sezonda rollerine geri dönecekler. Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner ise onlara eşlik edecek yeni isimler olacak.

Dark’ın üçüncü ve final sezonu, 27 Haziran’da yayınlanacak

- Dark 3. Sezon Fragmanı Yayınladı

Serenay Sarıkaya'nın Ünlü Bir Kitabın Dizi Uyarlaması İçin Netflix ile Anlaştığı Söyleniyor

İlk iki sezonda kafalarda oluşan tüm soru işaretlerini giderecek olan Dark’ın üçüncü ve final sezonu, 27 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Dark’ın üçüncü sezon fragmanı ile başbaşa bırakalım. Keyifli seyirler.

Dark 3. sezon fragmanı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: