Teknoloji

DC’nin Yeni Oyun ve Film Duyuruları İçin Tarihler Belli Oldu

Şu sıralar zor bir süreçten geçen Warner Bros. ve DC, tüm bunlara rağmen önümüzdeki hafta sonu büyük ölçekli hayran etkinliği DC FanDome’a hazırlanıyor. 22 Ağustos’ta düzenlenecek etkinlikte Wonder Woman 1984’ten Zack Snyder’ın Justice League versiyonuna kadar pek çok film ve oyun hakkında bilgi sahibi olacağız. 

IGN tarafından elde edilen DC FanDome tam listesine göre, oyun hayranlarını bekleyen en az iki büyük duyuru yapılacak. Bu duyurulardan birinin, geçtiğimiz günlerde de ortaya çıkan Rocksteady’nin yeni oyunu Suicide Squad olduğu biliniyor. Batman Arkham City’nin arkasındaki stüdyo olan Rocksteady, bu oyununda Suicide Squad üyelerinin Justice League kahramanlarına karşı mücadelesini bizlere sunacak. Rocksteady’nin yeni oyunuyla ilgili paneli 23 Ağustos’ta saat 03.00’te gerçekleşecek.

- DC’nin Yeni Oyun ve Film Duyuruları İçin Tarihler Belli Oldu

Suicide Squad oyunu dışında WB Games Montreal’in geliştirdiği bir oyunun daha tanıtımı yapılacak. Geliştirici şirketin daha önceki teaserlarda Batman ve League of Assassins projeleri üzerinde çalıştığı ima edilmişti. Bu konuda da en detaylı bilgiyi 22 Ağustos’ta saat 20:30’da göreceğiz. 

- DC’nin Yeni Oyun ve Film Duyuruları İçin Tarihler Belli Oldu

Batman: Arkham Knight’ın Geliştiricisi Rocksteady, Suicide Squad Oyununu Duyurdu

Etkinlik 24 saat sürecek

Sanal bir ortamda düzenlenecek DC FanDome etkinliği; çizgi-roman, film, oyun ve TV şovlarının tanıtılacağı 24 saatlik devasa bir süreçte gelecek. Pek çok önemli fragman ve duyurunun olacağı etkinlikte Wonder Woman, Aquaman, Shazam, The Batman gibi filmler hakkında da yeni duyuruların yapılması bekleniyor. Etkinlikle ilgili yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: