Teknoloji

Destiny 2'nin Tower'ı Minecraft'ta Yeniden Oluşturuldu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Minecraft, özellikle oyuncularına sunduğu özgürlük ve keşif özellikleriyle ön plana çıkıyor. Oyunun sunduğu bu özellikler, oyun içerisinde birçok hayran projesinin kendisine Minecraft evreninde de hayat bulmasını sağladı.

Daha öncesinde Minecraft içerisinde hayranlar tarafından Yüzüklerin Efendisi'ndeki Barad Dur oyunun pikselli dünyasına taşınmıştı. Bunun haricinde Harry Potter'dan bildiğimiz Hogwarts da Minecraft evreninde yeniden boy göstermişti. İşte bunların arasına bir yenisi daha eklendi.

Destiniy 2'nin Tower'ı Minecraft'ta yeniden hayat buldu

Bir YouTuber olan EetzJosh, Destiny 2'deki sosyal bir alan olan Tower'ı oldukça detaylı bir şekilde Minecraft'ta yeniden oluşturdu. EetzJosh, ayrıca bu projede Mealyac ve Limonada'nın da kendisine yardımcı olduğunu ifade etti.

YouTuber, bu projenin 3 ay aylık bir süreçte toplamda 168 saatte tamamlandığını ve 226 bin 89 blok kullanıldığını söyledi. Destiny 2'nin Tower'ını yeniden oluşturmak için BSL Shaders ve Optifine modlarını kullandığını da dile getirdi. EetzJosh, eğer ki insanlar ilgilenirse bunu bir dosya olarak paylaşabileceğini ve oyuncuların kulede gezebileceklerini ifade etti.

YouTuber MrBeast, 10 Bin Hayranıyla Minecraft Sunucularına Baskın Yaptı

Ayrıca yapılan gölgelendirmeler, test aşamasında olan RTX desteği olmamasına rağmen oldukça etkileyici ışıklandırma efektleri sağlamış. Peki, siz EetzJosh tarafından yeni oluşturulan Tower'ı nasıl buldunuz? Minecraft'ta hayranlar tarafından yapılan en sevdiğiniz proje ya da projeler hangileriydi? Fikirlerinizi ve Minecraft'ta en sevdiğiniz yeniden oluşturulan projeleri yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: