Teknoloji

Don’t Starve’ın Mobil Oyunu, Kapalı Betaya Çıkacak

Klei Entertainment’in sevilen izometrik hayatta kalma oyunu Don’t Starve, çok yakında akıllı telefonlara gelmeye hazırlanıyor. Tencent Games tarafından yayınlanacak ücretsiz mobil oyun, temmuz ayında kapalı betaya çıkacak. Don’t Starve: Newhome ismiyle çıkacak mobil oyun, hem Android hem de iOS platformuna çıkış yapacak. 

Temmuz ayının ortalarında başlayacak kapalı beta, başlangıçta Kanada ve ABD’deki oyunculara açık olacak. Ayrıca kapalı betadayken yapılan ilerlemeler tam oyunda aktarılmayacak, ancak şu an açıklanmayan bir seviyeye ulaşan kapalı beta oyuncuları tam oyun çıkış yaptığında bazı oyun içi eşyalara sahip olacak.

- Don’t Starve’ın Mobil Oyunu, Kapalı Betaya Çıkacak

Türkiye’den erişebilir miyim?

Özellikle Steam platformundaki oyuncuların fazlasıyla sevdiği Don’t Starve’ın mobil oyununa kapalı betadayken ulaşmak için ABD veya Kanada onaylı bir hesaba sahip olmamız gerekiyor. Eğer hesabınızı bu ülkelere bağlarsınız, Don’t Starve Newhome’u kapalı betada oynama şansına erişebilirsiniz. 

VALORANT’ın Kapalı Betadaki Günlük Oyuncu Sayısı Açıklandı

Don’t Starve Fragmanı:

Açık dünya üzerinde aksiyon ve macera üzerine kurulmuş bir oyun olan Don’t Starve, ilk olarak 23 Nisan 2013’te Steam üzerinde satışa sunulmuştu. Eğer oyunun Steam sürümünü satın almak istiyorsanız, şu anda yüzde 75 indirimle 4,62 TL’ye alınabilir olduğunu hatırlatalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: