Magazin

Dün akşam Survivor’da kim elendi, adadan kim gitti? İşte Survivor 2020'den elenen isim

Survivor 2020’de finale 2 haftalık bir süre kala yarışmaya bir kişi daha veda etti. Kırmızı ve mavi takımın iletişim ve ödül oyunlarında karşı karşıya geldiği yarışmada dokunulmazlıkta ise artık bireysel performanslar ön plana çıkıyor.

Bireysel oyunlarda dokunulmazlığı kazanan kişi hem o konseyde dokunulmaz oluyor hem de isim söyleme hakkına sahip oluyor. Bu hafta oynanan üç bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan hem konseylerde dokunulmaz oldu hem de potadaki tüm isimleri kendisi belirlemiş oldu.

ELEME ADAYLARI BERKAN, NİSA VE BARIŞ OLDU

Haftanın bireysel dokunulmazlığını kazandıktan sonra Berkan’ın adını veren Sercan ikinci dokunulmazlığın sahibi olmasının ardındansa Nisa’nın adını vermişti. Son yarışmayı da kazanan Sercan böylelikle üçüncü konseyde de Barış’ın ismini vererek eleme potasını oluşturmuştu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Berkan, Barış ve Nisa üçlüsünün elenme adayı olduğu gecede rakiplerinden daha az oy alarak yarışmaya veda eden kişi Nisa oldu.

SURVİVOR NİSA KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Çekya Prag’da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı.  6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018’de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

GEÇEN HAFTA SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Geçtiğimiz hafta ise Sercan, Nisa ve Evrim eleme adayları olarak şekillenmiş yarışmaya veda eden kişi ise Evrim olmuştu.

 

GÖNDER - Dün akşam Survivor’da kim elendi, adadan kim gitti? İşte Survivor 2020'den elenen isim

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: