Magazin

Dün akşam Survivor’da kim elendi? Elenen isim kırmızı takımdan oldu!

Survivor 2020 eleme gecesinde son 10 yarışmacı arasından bir kişi daha fenomen programa veda etti. Kırmızı ve mavi takım olmak üzere iki ayrı takımda mücadele eden isimler hafta sonunda iki dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Bu oyunlar sonrasında da ada konseyleri gerçekleştirilmiş ve eleme adayları ortaya çıkmıştı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım kaptanı Cemal Can Canseven ile birlikte taktik yapma kararı almış ve tüm takım Cemal Can’ın adını yazmıştı. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı mavi takımdan Cemal Can olmuştu.

İkinci dokunulmazlık oyununu  ise kırmızı takımın kaybetmesinin ardından bu kez kırmızı takım eleme adayı belirlemek üzere konseye gitmişti. Burada da kırmızı takım taktik yapmış ve SMS’i yüksek olan Barış’ın adını yazmıştı. Böylelikle Cemal Can ve Barış haftanın eleme adayları olmuştu.

Mavi takımda bu hafta SMS 1.’si Cemal Can, SMS 2.’si Nisa oldu… Bunun ardından Cemal Can, Yasin’i; Nisa ise Evrim’i eleme adayı olarak gösterdi. Böylelikle Mavi takımdan eleme adayları Yasin ve Evrim oldu.

Kırmızı takımda bu hafta SMS 1.’si Barış Murat Yağcı, SMS 2.’si Sercan oldu ve Elif’in dokunulmaz olması nedeniyle Kırmızı takımdan eleme adayları Yunus Emre ve Berkan oldu…

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Son 10 yarışmacın arasından eleme adaylarının netleştiği bölümde en az oyu alarak 2020 sezonuna veda eden isim Yunus Emre oldu.

Böylelikle 2020 sezonunda toplamda 9 yarışmacı kalırken yarışmacılar çeyrek finale bir adım daha yaklaştılar.

GÖNDER - Dün akşam Survivor’da kim elendi? Elenen isim kırmızı takımdan oldu!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: