Teknoloji

EA Access ve Origin Access İsimleri Tek İsimde Birleştirildi

Oyun dünyasının dev ismi Electronic Arts, Steam'e eklenecek abonelik hizmetinin de kullanıma açılmasıyla oyuncuların pek de tercih etmeyeceği şekilde 2 farklı isme sahip abonelik hizmetine sahip olmaya başlayacaktı. Ancak şirket, son duyurusuyla birlikte her iki abonelik hizmetinin isminin de değişeceğini açıkladı.

EA tarafından paylaşılan haberde Origin Access ve Steam'e gelecek EA Access hizmetlerinin tek bir isimde buluşacakları bilgisi paylaşıldı. Habere göre Origin Access ve EA Access artık yalnızca 'EA Play' adıyla anılacak. Bununla birlikte PC'ye özel olan Origin Access Premier hizmetinin adı 'EA Play Pro' olarak değiştirilecek.

Yeni özellikler de geliyor:

- EA Access ve Origin Access İsimleri Tek İsimde Birleştirildi

EA'in abonelik hizmetlerinde yaptığı isim değişikliği 18 Ağustos gününden itibaren geçerli olacak. EA hizmetlerinde yaşanacak bu isim değişikliğinin hizmetlere getireceği bazı artılar da bulunacak. Oyuncular, EA Play hizmetine abone olduklarında öncekilere göre daha fazla fırsata sahip olacak.

EA hizmetlerinden birine şu anda üye olan oyuncular geniş bir oyun kütüphanesine erişim, her alışverişte %10 indirim, çıkacak oyunlara erken erişim gibi oldukça iyi fırsatlara sahipler. Ancak EA Play'in devreye girmesiyle birlikte oyuncular, oyun içi görevler ve ödüllerin yanı sıra üyelere özel içeriklere de sahip olacaklar.

- EA Access ve Origin Access İsimleri Tek İsimde Birleştirildi

Call of Duty: Mobile'ın 9. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

EA Play ile birlikte gelen yenilikler, her oyun için farklı olacak ve 'Ultimate Team Packs, özel gösteriş eşyaları ve kozmetikler' gibi ödüller sunacak. Bununla birlikte yeni isim, EA'in her yıl düzenlenen E3 konferansında kullandığı isimle aynı olduğundan bu konferansta kullanılan isim de değişikliğe uğradı.

E3 konferansında EA Play ismiyle karşımıza çıkan Electronic Arts, habere göre bundan sonra artık 'EA Play Live' ismiyle konferansta yer alacak. EA'in bu ismi bu yıl düzenlenen tüm dijital etkinliklerde kullandığını görmüştük. EA'in yeni abonelik hizmetinin makul fiyatını göz önüne alırsak bu hizmetin oldukça başarılı bir hizmeti olacağını söyleyebiliriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: