Teknoloji

Epic Games'in A Total War Saga: Troy Kampanyasına Yoğun İlgi

Son dönemlerin en popüler çevrimiçi oyun platformlarından bir tanesi olan Epic Games, uzunca bir süredir oyunculara etkileyici kampanyalar sundu. Bu kampanyalar, oyuncuların onlarca oyuna ücretsiz olarak sahip olmalarını sağladı. Epic Games, dün başlattığı bir kampanyayla ise oyunculara bugüne kadar pek de görmediğimiz bir fırsat tanıdı. Bu fırsat, piyasaya yeni sürülen bir oyunun ücretsiz olarak dağıtılmasıydı.

Sıra tabanlı strateji türünün önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Total War serisinin yeni oyunu TROY, dün itibarıyla piyasaya sürüldü. Epic Games üzerinden dağıtımına başlatılan oyun, normal koşullarda 215 TL olmasına rağmen ilk 24 saat için ücretsiz olarak sunuldu. Total War geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalar, oyuna kaç oyuncunun ilgi gösterdiğini açıkça gözler önüne seriyor.

- Epic Games'in A Total War Saga: Troy Kampanyasına Yoğun İlgi

Epic Store, Toplam Fiyatı 137 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Sundu

Total War'ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalarda, oyunun yayınladığı andan itibaren ilk bir saat içerisinde 1 milyon indirme yapıldığı açıklandı. Yani 1 milyon oyuncu, Epic Games'in kampanyasından ilk bir saat içerisinde yararlanarak oyuna ücretsiz olarak sahip olmuş ve indirmeye başlamıştı. 

Bu arada, Total War tarafından yapılan açıklamaların, bu kampanyaya dahil olan tüm oyuncuları içermediğini söylemeliyiz. Açıklanan rakam, sadece oyunu indirmeye başlayan oyuncuları kapsıyor. Oyuna ücretsiz olarak sahip olup, henüz indirmeyen oyuncuları da bu hesabın içerisine kattığımızda, ortaya çok daha büyük bir rakamın çıkacağını söyleyebiliriz.

İşte Total War'ın Twitter hesabından yapılan o paylaşım

- Epic Games'in A Total War Saga: Troy Kampanyasına Yoğun İlgi

Epic Games'in A Total War Saga: TROY kampanyası hala sona ermiş durumda değil. Eğer bu oyuna ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, saat 16:00'ya kadar zamanınız var. Eğer bu kampanyaya hemen dahil olmak ve Truva Savaşı'nın anlatıldığı bu oyuna ücretsiz olarak sahip olmak isterseniz, sizleri buradaki haberimize bekliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: