Teknoloji

Epic Store’dan Yeni Ücretsiz Oyun Dizisi: 3 Out of 10

Son dönemde ücretsiz olarak verdiği oyunlarla adından sıkça söz ettiren Epic Store, şimdi yeni bir oyun serisi hediye ediyor. '3 Out of 10' adlı oyun her hafta bir bölüm olarak yayınlanacak, ilk 5 bölüm her hafta ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

3 Out of 10 nasıl bir oyun?

Bu yapımda Midge adlı bir karakteri oynuyor ve her zaman hayalimiz olan bir oyun stüdyosunda animasyoncu olarak çalışma fırsatını elde ediyoruz. Yalnız iş yerimiz olan Shovelworks Studios pek de normal bir yere benzemiyor.

Yapım, kendi içinde pek çok mini oyun barındırıyor. Bu mini oyunların amacı ise oyun geliştirme dünyasında yaşananları hicivli ve şakacı bir şekilde anlatabilmek. Şakaların ne kadar komik olduğu ise sizin mizah anlayışınıza bağlı. 

Yarı komedi yarı oyun

- Epic Store’dan Yeni Ücretsiz Oyun Dizisi: 3 Out of 10

Tam adı 3 Out of 10, EP 1: “Welcome to Shovelworks” olan yapımda dünyanın en absürt, en garip oyun stüdyosunda işlerin yolundan sapmasını engellemeye çalışıyoruz. Dünyanın en kötüsü olan bir stüdyoda işler daha kötüye gidebilir mi? Kesinlikle.

Epic Games, 'Başarılar'ın Ardından Mod Ekleme Özelliğini de Kullanıma Sundu

Epic Games bu oyunu tanımlarken “Yarı sitcom, yarı oyun” olarak tanımlıyor. Yani bir nevi interaktif bir dizi izliyormuş gibi oyun oynayacağız. İlk tanıtım fragmanında da oyunda karşılaşacağımız karakterleri tanıyor, iş yeri hakkında bilgiler ediniyoruz.

3 Out of 10 nasıl indirilir?

- Epic Store’dan Yeni Ücretsiz Oyun Dizisi: 3 Out of 10

Epic Store, Fiyatı 25 TL Olan Oyunu Ücretsiz Sundu

3 Out of 10 indirmek için bir Epic Games hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu hesabı ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Sonrasında ise yapmanız gerekenler şu şekilde: 

  • Oyun sayfasına gidin
  • Yükle tuşuna basın
  • Sipariş Ver düğmesine tıklayın
  • Tebrikler! Oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Oyuna ilerleyen haftalarda yeni bölümler de eklenecek. 3 Out of 10 eğlenceli bir çerezlik oyun olabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: