Magazin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon için geri sayım sürerken dizinin başrol oyuncularından olan Ali Sürmeli ile ilgili üzücü bir haber gelmişti. Sürmeli dün akşam geçirdiği rahatsızlık sonrasında hastane kaldırılmış ve beyin kanaması geçirdiği öğrenilmişti.

Bugünse Sürmeli’nin oğlundan sevindiren haber geldi. Ali Sürmeli’nin son durumunu açıklayan oğlu babasının ameliyatının oldukça iyi geçtiğini belirterek hayati tehlikeyi atlattığını ifade etti.

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON ÖZETİ

Dizinin yeni sezon tanıtım videosu çatışmaların devam edeceğini gösterirken Hızır farkında olmadan adım adım takım edilecek. Öte yandan aynı zamanda yapması gerekenleri yapacak olan Hızır, toplantılarında aldığı kararları açıklayacak. Özlem’in vurulması ise tüm dengeleri değiştirecek.

Doğan Baba ise verdiği tavsiyede “Sincanlara sıkacaksan önce Haşmet’e sık” diyerek dikkatli davranılmasını isteyecek.

Aileden yapılan yorumlarda ise atılan adımların herkesi birbirine düşüreceği ifade edilecek. Adamlarıyla birlikte mekana giden Hızır “buradan nasıl çıkacağını söyle önce elini öpeyim sonra da sıkayım” diye gelen talebi “önce sen peşin peşin öp” diyerek yanıtlayacak. Hazırlanan bombalı düzenekse her şeyi değiştirecek.

 

GÖNDER - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: