Teknoloji

Etkileyici Bir Bulmaca Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların aklını çelmeyi başaran Indiegala, yeni bir kampanya daha başlattı. Özellikle bulmaca ve kart oyunlarından hoşlanan oyuncuların beğenisini kazanacak olan kampanya, "Snow White Solitaire Charmed Kingdom" isimli bir oyunu ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuyor. Peki kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulmaya başlayan bu oyun, bizlere neler vadediyor?

Windows'un dahili oyunlarını hepimiz biliriz. Bu oyunların başında çeşitli kart oyunları geliyordu ve özellikle de Windows XP'nin popüler olduğu dönemlerde bu kart oyunları da hayli popülerdi. Indiegala'nın ücretsiz olarak sunmaya başladığı bu oyun da bir yandan Windows'un kart oyunlarını hatırlatırken diğer yandan da sizleri çeşitli bulmacaların içerisine sürüklüyor.

- Etkileyici Bir Bulmaca Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Snow White Solitaire Charmed Kingdom'un etkileyici yanlarından bir tanesi, fazlasıyla geniş bir yapıya sahip olması. 5 farklı temada oynayabileceğiniz oyun, sizlere toplam 160 adet bulmaca sunuyor. Fantastik karakterleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyun, eğlenceli yapısının yanı sıra grafik detaylarıyla ve müzikleriyle de ön plana çıkıyor. 

Sea of Thieves, Microsoft Store'un 4'te 1 Fiyatına Steam'de Satışa Çıktı

Snow White Solitaire Charmed Kingdom'da önemli olan hususlardan bir tanesi de bu oyunda ilerlerken karakterlerinizi geliştirebiliyor oluşunuz. Bu sayede oyun, sizleri biraz daha kendine bağlıyor. Üstelik bu oyunu oynayabilmek için güçlü bir bilgisayara da ihtiyacınız yok. 1.0 GHz hızındaki bir işlemciye ek olarak 512 MB'lik bir RAM, Indiegala'nın ücretsiz olarak sunmaya başladığı bu oyunu oynayabilmeniz için yeterli.

- Etkileyici Bir Bulmaca Oyunu, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Snow White Solitaire. Charmed Kingdom'a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Snow White Solitaire. Charmed Kingdom'un kampanya sayfasına erişin.
  • "Login to add to your library" isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden "Add to your library" butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. "Already owned. Go to library" ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Showcase Library" isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Snow White Solitaire. Charmed Kingdom'un olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: