Magazin

Fadik Sevin Atasoy, virüsle başa çıkmanın yolunu gösterdi

Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy, koronavirüsten korunmak amacıyla “evde kal” çağrısına destek veren isimlerden biri oldu.

Uyarıların yapıldığı ilk günden itibaren evde kaldığını aktaran başarılı oyuncu, virüsten korunmak için evde kaldığı süreci nasıl geçirdiğini, deneyim ve tavsiyelerini anlattı.

fadik sevin atasoy virusle basa cikmanin yolunu gosterdi - Fadik Sevin Atasoy, virüsle başa çıkmanın yolunu gösterdi

“ZATEN BÖYLEYDİM”

Oyuncu Atasoy, salgına karşı uzmanların uyarılarını dikkate aldığını ve çevresine de uygulatmaya çalıştığını dile getirerek, “Evde kalıyorum, sadece kendi sağlığım için değil, çevreme duyduğum hassasiyetten dolayı da. Ben zaten senelerdir evde kalan, işini bitirip evine gelen birisiydim. Onun için işlerimi evimden online olarak devam ettiriyorum.” diye konuştu.

Atasoy: Bu sağlıktan öte büyük bir insanlık sınavı VİDEO

“İNSANLIK İÇİN BÜYÜK BİR SINAV”

Çevresinde yardıma ihtiyaç duyan yaşlıları da takip ettiğini ifade eden Atasoy, şöyle devam etti: “Bunu sadece kendimiz için değil, birlik duygusunu harekete geçirmek için de bir fırsat olarak görebiliriz. Bizler için aslında sağlıktan öte, büyük bir insanlık sınavı. Çünkü psikolojimizi ve insaniyetimizi ne kadar yüksek tutarsak, bu virüsle başa çıkma noktasında o kadar güçlü oluruz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: