Teknoloji

Far Cry 6, Egzotik Bir Bölgede Geçebilir

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde yayınladığı 4. çeyrek raporunda, şirketin 2020 yılı ile 2021 arasında 5 adet AAA oyun piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. Yayıncıdan gelecek 4 yeni oyunun Assassin's Creed Valhalla, Rainbow Six Quarantine, Watch Dogs: Legion ve Gods & Monsters olduğu zaten biliniyor. Ancak beşinci oyunun ne olduğu hala sır.

Ortaya çıkan bir sızıntı, Ubisoft'un listesindeki son oyunun Far Cry 6 olacağını öne sürüyor. Game Reactor'un paylaştığı haberde, bir sonraki Far Cry oyununun ABD'de değil, daha egzotik bir bölgede geçeceği iddia ediliyor. Serinin son oyunları Far Cry 5 ve Far Cry New Dawn'ın birer yıl arayla geldiği düşünüldüğünde, Far Cry 6'nın yakında duyurulması sürpriz olmaz.

Ubisoft, Far Cry 6'da Kuzey Amerika'dan uzaklaşacak

- Far Cry 6, Egzotik Bir Bölgede Geçebilir

Gelen bilgilere göre Ubisoft, nisan ayından önce yeni bir oyun piyasaya sürmeye planlanıyordu ve bu oyun Far Cry olacaktı. Ancak oyunun duyurusu koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Sızıntıda, Far Cry 5'in Kuzey Amerika ortamını beğenmeyenlerin yeni oyunu daha ilgi çekici bulacağı belirtiliyor. Yani Far Cry 6, daha doğal ve yaban hayatı olan bir bölgede geçebilir.

Half-Life: Alyx Haritası, Far Cry 5 Grafikleriyle Tekrardan Yapıldı (Video)

Far Cry serisi, geçmişte özellikle Far Cry 3 ve Far Cry 4'te Rook Adaları ve Kyrat gibi egzotik bölgelere odaklanmıştı. Far Cry 6'da yine benzer bir yaklaşım görebiliriz. Şimdilik söz konusu haberde daha fazla detay verilmese de, 12 Temmuz'da gerçekleşecek Ubisoft Forward etkinliğinde daha fazlasını öğrenebiliriz. Şimdilik tüm bu ipuçlarını söylenti olarak almakta fayda var. Ancak çok yakında Ubisoft'un Far Cry 6 ile karşımıza çıkması çok da uzak bir ihtimal değil.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: