Teknoloji

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon Yayınladı: İşte Tüm Yenilikler

ABD’de devam eden protesto gösterileri nedeniyle çıkış tarihi 11 Haziran olan Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon’u bir hafta erteleyen Epic Games, pek çok sürprizin olduğu yeni sezonu bugün resmen başlattı. Dolayısıyla hemen oyuna girebilir ve tüm yeni özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon, 15 Haziran’da gerçekleşen ve Fortnite haritasının büyük bir kısmının su altında bırakan “Midas'ın Kıyamet Günü” adındaki cihaz etkinliğini takip ediyor. Oyuncular, sular altındaki yeni haritaya alışmaya çalışırken, bir yandan da kendilerini bekleyen tehlikeleri göğüs germeye çalışacak. 

- Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon Yayınladı: İşte Tüm Yenilikler

Yeni sezonda, büyük ölçüde yeni sualtı haritasına bağlı çeşitli değişiklikler olacak. Oyunda artık eşyalarınızı çalabilen köpekbalıkları var, ancak oltalarınızı kullanarak onları adeta bir sürat teknesi gibi kullanabilirsiniz. Oyuncular ayrıca adaya çıkarma yapıp canlarına kast eden yeni haydutlara karşı da kendilerini savunmak zorunda kalacaklar.

Oyuncular, seviyelerini yükselterek ve görevlerini tamamlayarak, baştan sonra her parçasını kişiselleştirebilecekleri kendilerine özel şemsiyelerini üretebilecek. Epic Games, zamanla sular çekildikçe daha fazla konumun ortaya çıkacağını söylüyor. Oyuncular, her şey açığa çıktığında ise yeni ulaşım yolları keşfedecek. 

- Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon Yayınladı: İşte Tüm Yenilikler

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon, Celestial Sonia ve Eternal Knight dahil olmak üzere çeşitli yeni kıyafetler içeriyor. Ayrıca çeşitli yaz temalı back bling’ler ve silah görünümleri ile eğlenceli yeni dans ifadeleri de yeni sezonda oyuncuları bekleyen diğer sürprizlerden. 

Fortnite 2. Sezon Sonu Etkinliği, Twitch'te Eş zamanlı İzleyici Rekoru Kırdı

Yeni sezonda Battle Pass (Savaş Bileti) geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi 950 V-Bucks'a mal olacak. Bu arada oyuna Jason Momoa’nın hayat verdiği DC kahramanı Aquaman’in de eklendiğini bir kez daha hatırlatalım. Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon fragmanı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: