Teknoloji

Fortnite Haritasına Eklenecek Yeni Bölge Ortaya Çıktı

PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda oynanabilen Fortnite, son birkaç yıldır dünyanın en popüler oyunlarından biri. Durum böyle olunca geliştirici Epic Games de oyuna sürekli yeni güncellemeler ekleyerek oyunu güncel tutmak istiyor. Bu kapsamda firma, son olarak 2. Bölüm: 3. Sezon güncellemesiyle birlikte oyunun haritasında büyük değişiklikler yapmıştı.

Bugün ortaya atılan yeni bir iddia, bu haritanın uzun süre boyunca aynı kalmayacağını ve 3. Sezon boyunca değişip gelişeceğini söylüyor. İddiaların kaynağı olan Fortnite sızıntıları ve haberleriyle ünlü veri madencisi FortTory, yaptığı paylaşımda haritaya gelecek yeniliklerden birinin ‘Ruins Fall’ adı verilen yeni bir bölge olduğunu da belirtti.

Yeni bölge, sular çekilince ortaya çıkacak:

- Fortnite Haritasına Eklenecek Yeni Bölge Ortaya Çıktı

Bildiğiniz üzere Fortnite’ın 2. Sezon sonu etkinliğiyle birlikte harita büyük oranda sular altına gömülmüştü. Yeni sezon ile birlikte yeniden şekillenecek olan harita, suların çekilmesiyle birlikte yeni bölgelere de ev sahipliği yapacak. FortTory’nin bahsettiği Ruins Fall’un da sular çekildikçe ortaya çıkacak bu yeni bölgelerden biri olması bekleniyor.

Haritanın neresinde olacağı veya ne içereceği tam olarak bilinmeyen yeni bölgenin, sular çekilene kadar ortaya çıkması beklenmiyor. Bu da Ruins Fall’u ve yenilenen Fortnite haritasını görmek için en azından bu sezonun sonuna kadar beklememiz gerektiği anlamına geliyor.

VALORANT'a Teslim Olma Seçeneği Geliyor

Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından Fortnite; şu anda PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyuna dair ilerleyen günlerde yaşanacak gelişmelerden, yeni haberler ve söylentilerden haberdar olmak için bizi takip edebilir, Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: