Teknoloji

Forza Horizon 3, Son Bir İndirimle Satıştan Kalkıyor

Microsoft’un en ünlü oyun serilerinden Forza Horizon’ın 2016’da karşımıza çıkan oyunu Forza Horizon 3, eylül ayında kullanım ömrünün sonuna geliyor. Xbox One ve PC’de satışa sunulan oyun ve tüm DLC’leri, 27 Eylül’den itibaren satın alınamayacak. Microsoft, 2016 yılında tanıttığı ve süreç boyunca büyük övgüler alan oyununun kapatılıncaya kadar indirimli olarak satışta olmaya devam edeceğini duyurdu. 

27 Eylül’den sonra oyun satın alınamayacak, ancak halihazırda oyunu kütüphanesine indiren kişilerin Forza Horizon 3’ü oynamaya devam edeceği ve indirme işlemini gerçekleştirebileceği duyuruldu. 

- Forza Horizon 3, Son Bir İndirimle Satıştan Kalkıyor

Forza Horizon 3’e yüzde 67 indirimle 23,09 TL’ye satın alınabilir

Microsoft, çıkışının ardından 4 yıl geçse de hala oynanışı ve grafikleriyle günümüz oyunlarıyla yarışır derecede olan Forza Horizon 3’ü yüzde 67’lik bir indirime soktu. Microsoft Store üzerinden erişebileceğiniz indirimle oyuna 69,99 TL yerine 23,09 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Forza Horizon 3’ün Ultimate Edition sürümüne sahip olmak isteyenler ise 299 TL yerine 89,70 TL’ye oyuna sahip olabilir.

- Forza Horizon 3, Son Bir İndirimle Satıştan Kalkıyor

Forza Horizon 4 Oyuncularına 200 Ücretsiz Wheelspin Hediye Ediliyor

Eğer sizler de Forza Horizon 3’e hemen şimdi sahip olmak istiyorsanız oyunun Microsoft Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ultimate Edition’ı almak istiyorsanız da buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: