Spor

Galatasaray Başkanı Cengiz ameliyattan çıktı

Yaklaşık bir hafta önce beyin ameliyatı olan ve cuma günü müşahede altında tutulduğu hastaneden taburcu olan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bu sabah saatlerinde yeniden ameliyata alındı.

Kemoterapi tedavisi gördüğü hatırlatılan Cengiz’in, mide kanaması nedeniyle ameliyata alındığı ortaya çıktı. Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak‘ın da hastanede olduğu öğrenildi.

‘Gerektiği takdirde bilgilendirme yapılacak’

Galatasaray’ın resmi Twitter hesabında yapılan açıklamada da “Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz bu sabah saatlerinde ameliyata alınmış olup operasyon hala devam etmektedir. Başkanımızın genel sağlık durumu hakkında gerektiği takdirde bilgilendirme yapılacaktır” ifadesine yer verildi.

Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in sağlık durumu hakkında pic.twitter.com/OnPPnQZKQ0

— Galatasaray SK (@GalatasaraySK) May 18, 2020

İlk ziyaret edenlerden biri Ali Koç oldu

TRT Spor’un aktardığına göre olayı duyan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da sabah saatlerinde Cengiz’i hastanede ziyaret etti.

‘Ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirildi’

İlerleyen saatlerde Galatasaray’ın resmi Twitter hesabında yapılan açıklamada Cengiz’in sağlık durumu hakkında bilgi verildi. Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.”

Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. pic.twitter.com/bHdJUHomyZ

— Galatasaray SK (@GalatasaraySK) May 18, 2020

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: