Magazin

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 18 Mayıs Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu pazartesi günü kaynanaların verdikleri oylar sonucunda hangi ismin daha fazla puan elde ettiğini gösterdi. Çiğdem Hanımın haftanın ilk gününde renk kattığı programda gelinler kıyasıya rekabet içerisinde oldu. İşte programda yaşananlar ve puanlarla ilgili bilgiler…

MUTFAKTA ÇİĞDEM HANIM RÜZGARI

Çiğdem Hanım, kaybolan tacını bulmak için dedektifliğe soyunuyor! Çiğdem Hanım, kraliçe tacını alan kişiyi bulmak için uğraşıyor. Stüdyodaki herkes şüpheli, kameraman bile… Haftanın yeni yarışmacıları diğerlerini şaşırtıyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PAZARTESİ

18 Mayıs 2020 Pazartesi günü ekranda olan haftanın ilk bölümünde kaynanalar yemek tadım işlemi sonrasında puanlar vererek haftanın ilk kazananını belirlediler.

Günün en düşük puanını alan gelini yani pazartesi gününün sonuncusu 9 puanla Neslihan olarak belirlendi. Neslihan’ın ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 10 puanla Hatice oldu.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 13 puanla Dilek olarak açıklandı. Elif ise 12 puanla gün ikincisi oldu.

GÖNDER gün birincisi - Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 18 Mayıs Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: