Magazin

Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 14 Mayıs Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce Hatice ve Hüsniye Hanım arasında beklenmedik bir gerilim yaşandı. “Sen köprüyü geçmiyorsun, şu an köprüleri yakıp yıkıyorsun” diyerek Hatice’nin yanlış yaptığını ifade eden Hüsniye Hanım oldukça sinirlenecek. Reyhan Hanım ise Neslihan’ın diğer yarışmacılardan ayrı davranması gerektiğini belirtecek.

MUTFAKTA NESLİHAN ŞİRİNE OLUYOR

Kılık değiştirerek stüdyoya gelen gelinlerde neşeli dakikaların yaşanmasına neden oluyor. Neslihan’ın Şirine, Elif’in cadı, diğer yarışmacıların ise Kızılderili ve korsan rolünde olduğu mutfakta birbirinde renkli görüntüler ortaya çıkıyor.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE

Haftanın dördüncü bölümünde yeni haftanın finali öncesi ekrana gelen son bölümde kaynanalar her gün olduğu gibi verdikleri oylarla gün birincisini ve sonuncusunu belirlediler.

Günün en düşük puanını elde eden gelini 5 puanla Kıymet oluyor.

Kıymet’in ardından en düşük puanı elde eden bir başka isimse 12 puanla Neslihan oluyor.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 17 puanla Hatice olarak açıklandı. Elif’se 13 puanla gün ikincisi oldu.

GÖNDER ouan durumu gün birincisi seohaber - Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 14 Mayıs Perşembe gün birincisi kim oldu?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: