Teknoloji

Google, arama ve haritalarda sanal doktor seçeneklerini gösterecek

google arama ve haritalarda sanal doktor seceneklerini gosterecek - Google, arama ve haritalarda sanal doktor seçeneklerini gösterecek

Koronavirüsün yayılmasını yavaşlatma çabalarının bir parçası olarak, dünya genelindeki bazı tıbbi tesisler şu anda hasta alımına kapatılmış durumda. Ancak koronavirüs salgını haricinde hasta olan birçok insan bulunuyor.

Böyle bir senaryoda Google, hasta olan insanlara yol göstermek için yakın zamanda yeni bir hizmeti kullanıma sunacak. Şirket, internet üzerinden video konferans yoluyla hizmet veren doktorları ve sağlık kuruluşlarını arama sonuçlarında ve Haritalar uygulamasında gösterecek.

google arama ve haritalarda sanal doktor seceneklerini gosterecek 1 - Google, arama ve haritalarda sanal doktor seçeneklerini gösterecek

Google, bu sayede koronavirüsün temas yoluyla bulaşmasını en aza indirmek istiyor. Google Health ürün yönetimi direktörü Julie Black, söz konusu özelliğin önümüzdeki hafta kullanıma açılacağını duyurdu.

İNTERNETTEN MUAYENE DÖNEMİ

Koronavirüs salgınının yayılmasının ardından birçok hastane, doktor ve akıl sağlığı uzmanı, internet üzerinden sanal bakım hizmeti de vermeye başlamıştı. Bu uzmanlar, artık Google sayesinde daha fazla hastaya ulaşabilecek ve teşhis koyabilecek.

http: - Google, arama ve haritalarda sanal doktor seçeneklerini gösterecek

http: - Google, arama ve haritalarda sanal doktor seçeneklerini gösterecek

http: - Google, arama ve haritalarda sanal doktor seçeneklerini gösterecek

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: