Teknoloji

Google, Gmail'in Android Sürümünü Güncelledi

Google'ın, bugün itibarıyla Google Play Store'da yayınladığı Gmail uygulamasının "2020.05.17.313130477" kodlu sürümü, uygulamada e-posta oluşturma butonunun tasarımını değiştiriyor.

Google'ın Android platformundaki yeni Gmail uygulamasına giriş yaptığınızda, sağ alt tarafta e-posta oluşturmanızı sağlayan üzerinde '+' olan bir buton vardı. Bu butonda artık bir '+' yerine kalem bulunuyor ve yanına "Oluştur" ibaresi geliyor.

Gmail'in yeni Oluştur butonu böyle görünüyor

- Google, Gmail'in Android Sürümünü Güncelledi

Yukarıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz üzere artık, sağ alt taraftaki '+' simgesi yerine kalem simgesini ve Oluştur" yazısını göreceksiniz. Ancak bu görünüm değişikliği, uygulamaya herhangi bir işlevsellik kazandırmayacak. Yani Google, yeni güncellemesiyle sadece ufak bir görüntü değişikliğine gitmiş durumda.

Google, Gmail için oluşturduğu yeni yazılım güncellemesini tüm kullanıcılara sundu. Büyük bir ihtimalle sizler de Android ekosistemindeyseniz, sizin de kullandığınız Gmail güncellenmiştir. Ancak eğer herhangi bir değişiklik göremezseniz, Google Play Store'a giderek Gmail uygulamasına güncelleme gelip gelmediğini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: