Teknoloji

Halo Infinte'in Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyunseverlerin gözü, Microsoft’un yeni Xbox konsolları öncesinde gerçekleştirdiği Xbox Game Showcase etkinliğine, Halo Infinite oynanış videosuyla başladı. Oldukça etkileyici bir açılış sahnesine sahip olan oyun, başlar başlamaz bir Pelican ve harika görsellerle bizi karşılıyor.

Oyun, kaybolmamızdan 167 gün sonrasında başlıyor. Öncelikle Masterchief’in 117 numaralı göğüs zırhını görüyoruz. Onun ardından da kısa bir sinematik videonun ardından aracımızın kapısı açılıyor. Biz de önümüze gelene sıkmaya başlıyoruz. 

Oyuna yeni bir mekanik ekleniyor

- Halo Infinte'in Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyun öncesinde yayınlanan görsellerde Master Chief’in kolunda bir kancalı ip olduğu dikkat çekmişti. Oynanış videosunda bu ipi çeşitli yöntemlerle kullanabildiğimizi, düşmanları yanımıza çekmekte ya da hızla yakın dövüşe girmekte kullanabildiğimizi gördük. 

Bunun dışında oyun boyunca Halo serisinden alıştığımız üzere ateş edebildiğimiz kadar çok şeyle, ateş edebildiğimiz kadar çok ateş ediyoruz. Öte yandan oyunun detaylarına baktığımızda The Banished’in oyunun kötüleri olacağını görüyoruz.

Halo Infinite oyununda çoklu oyuncu desteği olacak. Buna ek olarak yeni konsollarda oyunun 60 FPS olarak oynanabileceği de açıklandı. Ayrıca önümüzdeki dönemde oyun hakkında yeni bilgiler de açıklanacak. Halo Infinite, yeni nesil konsol Xbox Series X için optimize olacak.

Halo Infinite tatil döneminde geliyor

- Halo Infinte'in Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyunun oynanış videosunun sona erdiği noktada ekranda oyun logosunu ve oyun bilgilerini görmek de mümkün oldu. Buna göre Halo Infinite, 2020 Holiday sezonunda, yani yılbaşı döneminde gelecek. Tabii bu terim kasım ayının ortasından ocak ayının başı arasındaki yaklaşık 1,5 ayı kapsadığı için net bir tarih söylemek mümkün değil. 

Halo Infinite hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Master Chief'in yeni macerasına hazır mısınız? Oyunun bilgisayarlara ne zaman çıkacağı bilinmiyor ancak serinin hayranlarını heyecanlandırdığı kesin. Oyun Xbox Game Pass'te de yer alacak. Oyunun senaryo moduna ait oynanış videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: