Magazin

Hekimoğlu yeni sezon fragmanı izle! Hekimoğlu 15. Bölüm ne zaman?

Hekimoğlu 15. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı yayında! Fragmanın yayınlamamasının ardından sevilen dizinin izleyicileri, “Ateş’i hastanede bekleyen büyük sürpriz ne? Ateş ve Zeynep arasında olanlar, nasıl bir sonuca yol açacak? İpek, bu ikili arasındaki durumu Orhan’a sorarak ne öğrenmek isteyecek?” sorularının cevabını merak ediyor.

Öte yandan yeni sezonun sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler bir yandan da  “Hekimoğlu 15. Bölüm ne zaman?” sorsunun cevabını araştırıyor.

Hemen belirtelim ki Hekimoğlu kısa süre içerisinde izleyicileriyle buluşacak. Ancak henüz yeni bölümün yayın tarihi belli olmadı. Yeni sezonun ilk fragmanı ise Kanal D dizi sayfası üzerinden rahatlıkla izlenebilecek.

İşte, Hekimoğlu 15. Bölüm fragmanı:

<iframe src=”https://www.kanald.com.tr/embed/5f316275e226013498554ddc” width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html: <iframe width=”{$embed.width$}” height=”{$embed.height$}” src=”https://www.cnnturk.com/player/embed/5f33cee817aca901b8351889″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen></iframe><br><a href=”https://www.cnnturk.com/video/magazin/hekimoglu-yeni-sezon-fragmani-izle-hekimoglu-15-bolum-ne-zaman” target=”_blank” >Hekimoğlu yeni sezon fragmanı izle! Hekimoğlu 15. Bölüm ne zaman?</a> - Hekimoğlu yeni sezon fragmanı izle! Hekimoğlu 15. Bölüm ne zaman?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: